eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Обрано нових амбасадорів eTwinning Plus в Україні!

До сім’ї амбасадорів програми eTwinning Plus долучилися:
Тая Хриплива (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Оксана Штих (Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 91); Анастасія Ситнік (Дніпропетровська спеціалізована ЗОШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови); Майя Селятіна (Одеська спеціалізована школа № 10); Ірина Манухіна (Кіровоградський обласний НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв, Олександрія) та Віторія Гарбуз (Ковельська міська гімназія).

Відтепер професійна допомога ітвіннерів по всій Україні стане ще ефективнішою. А карта амбасадорської підтримки за областями виглядатиме так:

Олена Лук’янець відповідальна за Київ та Чернігівську область;

Ірина Фіголь – за Київську та Житомирську області;

Олена Науменко – за Вінницьку та Черкаську;

Юлія Салівончик – за Черкаську;

Юлія Троян – за Хмельницьку й Тернопільську;

Діана Гетте – за Херсонську та Запорізьку;

Наталія Наявко – за Львівську та Закарпатську;

Єлизавета Овчаренко – за Чернівецьку та Івано-Франківську;

Вікторія Гарбуз – за Волинську та Рівнинську;

Ірина Манухіна – за Кіровоградську;

Тая Хриплива – за Полтавську;

Майя Селятіна – за Одеську та Миколаївську;

Анастасія Ситнік – за Дніпропетровську, Донецьку та Луганську;

Відгуки новообраних амбасадорів:

Оксана Штих: «Дякую за довіру! Мені дуже приємно відчувати себе у родині амбасадорів. Ця зустріч надихнула мене на подальшу плідну працю в популярізації eTwinning plus у своїх регіонах. Я почула  про досвід колег, побачила  та познайомилась з новими веб-інструментами. Вважаю, що  вчителі України  повинні знати  про таку чудову, одну з найкращих освітніх міжнародних програм, яка  змінює підхід до навчання та завдяки якій,  можливо знайти  друзів за межами нашої країни.Я  буду намагатись робити все, що від мене залежить, аби вчителі не втрачали  часу та приєднувались до нашої великої дружньої родини eTwinners».

Ірина Манухіна: «Дуже вдячна PSA Ukraine, що оцінили мою роботу в програмі eTwinning Plus. Вважаю, що роль амбасадора дуже відповідальна, оскільки тепер задавати питання повинна не я, а мені. Буду намагатися виконувати завдання, поставлені перед амбасадорами, і поширювати eTwinning Plus серед вчителів Кіровоградської області».

Анастасія Ситнік: «Для мене дуже почесно і цікаво водночас приєднатися до амбасадорів України. Я склала для себе концепцію «Почни з малого, і обов’язково досягнеш великих результатів».  В моїх планах допомагати ітвіннерам у вирішенні  труднощів та питань, які виникають під час роботи у проектах, а також долучати до eTwinning нових вчителів. Хочется побажати всім в навчальному році натхнення, наснаги та творчих ідей!»

Вікторія Гарбуз: «Отримавши від представників PSA Ukraine пропозицію стати амбасадором, я не вагалася ні хвилини, адже це надзвичайно почесна місія. Разом з тим це відповідально, оскільки потрібно навчати інших вчителів-початківців працювати у програмі та презентувати eTwinning на різних заходах».

Вітаємо нових амбасадорів України, бажаємо невичерпної енергії та бажання надихати ітвіннерів – досвідчених,нових та потенційних – на великі досягнення у програмі та шкільній діяльності!