eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Школи-учасники

Донецька область

  • Покровська ЗОШ І - ІІІ ст. №33

    Покровськ
  • Іллінівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.

    Іллінівка
  • Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 10

    Білицьке
  • Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13

    Білозерське
  • Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18

    Білозерське
  • Бахмутський НВК "ЗОШ № 11-багатопрофільний ліцей"

    Бахмут
  • Ближненська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ближнє
  • Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ст.

    Велика Новосілка
  • Волноваська ЗОШ I-III ст. № 5

    Волноваха
  • Вугледарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Вугледар
  • Вугледарський НВК "Політехнічний ліцей І-ІІ ст."

    Вугледар
  • Гродівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Гродівка
  • Добропільський НВК "ЗОШ-І-ІІІ ст. № 7-д.н.з."

    Добропілля
  • Донська ЗОШ I-III ст.

    Донське
  • Дробишевська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дробишеве
  • Зорянська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

    Зоря
  • Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 16

    Костянтинівка
  • Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Костянтинівка
  • Костянтинівська спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ст. № 13

    Костянтинівка
  • Костянтинівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"

    Костянтинівка
  • Костянтинівський НВК Ліцей із ЗШ I - III ст.

    Костянтинівка
  • Краматорська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Краматорськ
  • Краматорська ЗОШ № 4

    Краматорськ
  • Курахівський професійний ліцей

    Курахове
  • Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Лиман
  • Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Лиман
  • Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ І ст."

    Лиман
  • Лозівський НВК

    Лозова
  • Малинівський НВК " ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Малинівка
  • Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 47

    Маріуполь
  • Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68

    Маріуполь
  • Маріупольська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 42

    Маріуполь
  • Маріупольська спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ст. № 4

    Маріуполь
  • Маріупольська спеціальна ЗОШ - інтернат № 37

    Маріуполь
  • Маріупольський електромеханічний технікум

    Маріуполь
  • Маріупольський міський НВК "Гімназія - школа" № 27

    Маріуполь
  • Маріупольський НВК ""коллегіум-школа"" № 28

    Маріуполь
  • Маріупольський НВК "Ліцей - школа № 14"

    Маріуполь
  • Маріупольський НВК гімназія-школа № 1

    Маріуполь
  • Миколаївська ЗОШ № 1

    Миколаївка
  • Миколаївська спеціальна ЗОШ-інтернат № 7

    Миколаївка
  • Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Мирноград
  • Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Мирноград
  • Мирноградський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія"

    Мирноград
  • Мирноградський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія"

    Мирноград
  • Новогродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Новогродівка
  • Новодмитрівський НВК

    Новодмитрівка
  • Новожеланівська спеціальна ЗОШ інтернат № 39

    Новожеланне
  • Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ

    Піщане
  • Парасковіївська спеціальна ЗОШ-інтернат № 40

    Парасковіївка
  • Покровська багатопрофільна гімназія

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ I-III ст. № 9

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІ ст. № 6

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 14

    Покровськ
  • Покровський міський ліцей "Надія"

    Покровськ
  • Покровський НВК № 1

    Покровськ
  • Покровський НВК № 2

    Покровськ
  • Прелесненська ЗОШ І - ІІІ ст.

    Прелесне
  • Рай-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Рай-Олександрівка
  • Сіверська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Сіверськ
  • Святогірська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Святогірськ
  • Селидівська загальноосвітня гімназія

    Селидове
  • Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Слов'янськ
  • Слов’янска спеціальна ЗОШ-інтернат № 41

    Слов'янськ
  • Слов’янська ЗОШ № 16

    Слов’янськ
  • Соледарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови

    Соледар
  • Торецька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Торецьк
  • Торський НВК

    с. Торське
  • Українська ЗОШ І-ІІІ ст. № 12

    Українськ
  • Українська ЗОШ І-ІІІ ст. №13

    Українськ
  • Харцизька спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ст. № 26

    Харцизьк
  • Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Часів Яр
  • Черкаська ЗОШ I-III ст. № 1

    Черкаське
  • Шевченківська ЗОШ І - ІІІ ст. № 33

    Шевченко