eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Школи-учасники

Дніпропетровська область

  • Вiльногiрська ЗОШ № 4

    Вiльногiрськ
  • Вільногірська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Вільногірськ
  • Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Великомихайлівка
  • Водянський НВК

    Водяне
  • Гейківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ранній Ранок
  • Дніпровська ЗОШ № 28

    Дніпро
  • Дніпровська ЗОШ № 54

    Дніпро
  • Дніпровська середня ЗОШ № 135

    Дніпро
  • Дніпровська спеціалізована ЗОШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови

    Дніпро
  • Дніпровська спеціалізована ЗОШ № 9 з поглибленим вивченням англійської мови

    Дніпро
  • Дніпровська школа № 58 "Бажена", Вальфдорська ініціатива

    Дніпро
  • Дніпровський будинок інтернат ДОР

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 12 "ЗНЗ I ст. - гімназія"

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 131 ЗНЗ І ст.-гімназія

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 144 "Спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій"

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 148 "Спеціалізована ЗОШ - ДНЗ (ясла-садок) "Планета Щастя"

    Дніпро
  • Кам'янська ЗОШ № 19

    Кам'янське
  • Кам'янська ЗОШ № 30

    Кам'янське
  • Кам'янська ЗОШ № 37

    Кам'янське
  • Кам'янська ЗОШ № 5 ім. Г. Романової

    Кам'янське
  • Кам'янська середня ЗОШ № 12

    Кам'янське
  • Кам'янська спеціалізована школа з поглибленим вивчення іноземних мов І ст. - колегіум № 16

    Кам'янське
  • Кам'янський ЗНЗ I ст. - гімназія № 39

    Кам'янське
  • Кам'янський НВК "ЗНЗ - ДНЗ № 36"

    Кам'янське
  • Кам'янський НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 13

    Кам'янське
  • Кам'янський технічний ліцей

    Кам'янське
  • Криворізька гімназія № 127

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 102

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 110

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 126

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 32

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 42

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 44

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 68

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ № 114 І-ІІІ ст.

    Кривий Ріг
  • Криворізький НВК "Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - ДНЗ"

    Кривий Ріг
  • Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

    Марганець
  • Марганецький НВК "Ліцей - спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 10"

    Марганець
  • Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Миколаївка
  • Нікопольська гімназія № 15

    Нікополь
  • Навчальний центр "Бонанза"

    Дніпро
  • Новомосковська середня ЗОШ № 2

    Новомосковськ
  • Новоолександрівська ЗОШ

    Новоолександрівка
  • Новопільський НВК (ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ)

    Новопілля
  • Павлоградська ЗОШ I-III ст. № 4

    Павлоград
  • Павлоградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Павлоград
  • Павлоградський заклад загальної освіти I-III ст. № 5

    Павлоград
  • Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Першотравенськ
  • Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Петропавлівка
  • Покровська середня ЗОШ № 2

    Покровськ
  • Покровський НВК "Початкова школа-сад І ст."

    Покров
  • Солонянська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст.

    Солоне
  • Солонянське НВО "Солонянська середня ЗОШ № 1 I-III ст.-Центр позашкільної освіти "опорний заклад"

    Солоне
  • Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Софіївка
  • Українська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Українка
  • Український політехнічний технікум

    Кривий Ріг
  • Христофорівська ЗОШ I-III ст.

    Христофорівка