eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Школи-учасники

Черкаська область

  • Березняківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Березняки
  • Бубнівсько-Слобідський НВК

    с. Бубнівська Слобідка
  • Верхняцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-ліцей"

    Верхнячка
  • Веселокутська ЗОШ І-ІІ ст.

    Веселий Кут
  • Виноградський НВК "ДНЗ - ЗОШ I-III ст."

    Виноград
  • Головківський НВК

    с. Головківка
  • Городищенський економічний ліцей

    Городище
  • Драбівецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Драбівці
  • Звенигородська спеціалізована школа I-III ст. № 3

    Звенигородка
  • Канівська ЗОШ I - ІІІ ст. № 4

    Канів
  • Корсунь-Шевченківська гімназія

    Корсунь-Шевченківський
  • Макіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    с. Макіївка
  • Монастирищенська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Монастирище
  • Монастирищенський Ліцей "Ерудит"

    Монастирище
  • Паланська ЗОШ І-ІІІ ст.

    с. Паланка
  • Попівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Попівка
  • Санжариська ЗОШ І-ІІ ст.

    с.Санжариха
  • Смілянська ЗОШ І-ІІ ст. № 6

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 16

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

    м. Сміла
  • Смілянська ЗОШ № 11

    Сміла
  • Смілянська спеціалізована ЗОШ I-III cт. № 12

    Сміла
  • Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат

    м. Сміла
  • Смілянський НВК "ДНЗ - ЗОШ І- ІІ ст." № 13

    Сміла
  • Смілянський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. В.Т. Сенатора"

    Сміла
  • Смілянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - колегіум"

    Сміла
  • Смілянський НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст."Лідер"

    Сміла
  • Смілянський природничо-математичний ліцей

    Сміла
  • Тальянківська ЗОШ І-ІІ ст.

    Тальянки
  • Теклинська ЗОШ

    с.Теклине
  • Хацьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    с. Хацьки
  • Христинівська Зош І-ІІІ ст. № 2

    Христинівка
  • Червонослобідська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

    с.Червона Слобода
  • Черкаська гімназія № 31

    Черкаси
  • Черкаська гімназія № 9 ім. О.М. Луценка

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ I-III ст. № 21

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І- ІІІ ст. № 12

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 29

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 32

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

    Черкаси
  • Черкаська перша міська гімназія

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 17

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 18

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 13

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 20

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 ім. Т.Г. Шевченка

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Черкаси
  • Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

    Черкаси
  • Черкаський колегіум "Берегиня"

    Черкаси
  • Черкаський комерційний технікум

    Черкаси
  • Черкаський фізико-математичний ліцей

    Черкаси
  • Чигиринська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Б. Хмельницького

    Чигирин
  • Шендерівський НВК "ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ст."

    Шендерівка