eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Школи-учасники

Львівська область

  • Бориславська санаторна ЗОШ - інтернат I-III ст.

    Борислав
  • Бортківська ЗОШ І-ІІ ст.

    Бортків
  • Бродівська СЗОШ № 2 І-ІІІ ст. з вивченням англійської мови з 1-го класу

    Броди
  • Винниківська санаторна ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.

    Винники
  • Гірський НВК (ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)

    Гірське
  • Дрогобицький педагогічний ліцей

    Дрогобич
  • Журанівський НВК "ЗОШ - ліцей"

    Журавно
  • Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Забужжя
  • Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Золочів
  • Ліцей №75 ім. Лесі Українки

    Львів
  • Львівська ЗОШ І - ІІІ ст. № 62

    Львів
  • Львівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 38

    Львів
  • Львівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 45 з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська ЗОШ № 32

    Львів
  • Львівська лінгвістична гімназія

    Львів
  • Львівська НВК "Школа-гімназія "Галицька"

    Львів
  • Львівська середня ЗОШ № 97

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. "Креативна Міжнародна Дитяча Школа"

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 69

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська спеціалізована середня ЗОШ № 18 з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська спеціалізована школа № 15 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської та французької мов

    Львів
  • Львівський НВК «Школа - гімназія ім. В. Симоненка»

    Львів
  • Львівський НВК ім. В. Стуса "Спеціалізована ЗОШ І ст. - гімназія міжнародних відносин"

    Львів
  • Новороздільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Новий Розділ
  • Новороздільський НВК ім. Володимира Труша

    Новий Розділ
  • Опорний заклад "Жидачівська ЗОШ I-III ст. №2"

    Жидачів
  • Опорний навчальний заклад Рава-Руська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

    Рава - Руська
  • Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Підгородці
  • Поторицька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Поториця
  • Пустомитівська ЗОШ І-ІІI ст. № 1

    Пустомити
  • Самбірська ЗОШ № 8 з поглибленим вивченням англійської мови

    Самбір
  • Сокальська гімназія ім. О. Романіва

    Сокаль
  • Сокальська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 3

    Сокаль
  • Сокальський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 - ліцей"

    Сокаль
  • Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Стрий
  • Стрийський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. А. Шептицького"

    Стрий
  • Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Соснівка
  • Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Червоноград
  • Червоноградський НВК № 13

    Соснівка