eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Школи-учасники

Київська область

  • ED SPACE - освітній простір

    Біла Церква
  • Іванівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок"

    Іванівка
  • Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Іванків
  • Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Ірпінь
  • Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з вивченням іноземних мов № 12

    Ірпінь
  • Ірпінський Приватний ДЗ "Malina Kids"

    Ірпінь
  • Академія Інтелекту

    Ворзель
  • Білоцерківська гімназія № 2

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 22

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ № 21

    Біла Церква
  • Білоцерківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням французької мови

    Біла Церква
  • Білоцерківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

    Біла Церква
  • Білоцерківське НВК "Звитяга"

    Біла Церква
  • Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж

    Біла Церква
  • Білоцерківський колегіум

    Біла Церква
  • Білоцерківський центр еколого-натуралістичної творчості

    Біла Церква
  • Богуславське НВК- Ліцей № 3

    Богуслав
  • Боярський академічний ліцей "Престиж"

    Боярка
  • Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.О. Сухомлинського

    Бровари
  • Броварська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Бровари
  • Бучанська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Буча
  • Великодимерський середній загальноосвітній НВК

    Велика Димирка
  • Великоолександрівська ЗОШ І - ІІІ ст.

    с. Велика Олександрівка
  • Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

    Вишгород
  • Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Вишеньки
  • Вишнівський академічний ліцей "Основа"

    Вишневе
  • Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника

    Володарка
  • Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ст.- центр. реаб

    Володарка
  • Володарське НВО "ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ"

    Левковичі
  • Гірська ЗОШ I-III ст.

    Гора
  • Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Глеваха
  • Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Гореничі
  • Горобіївський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дит.садок"

    Горобіївка
  • Жуківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок"

    с. Жуківка
  • Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Кагарлик
  • Київська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Київ
  • НВК "Узинська гімназія"

    Узин
  • Переяслав-Хмельницька ЗОШ І ст. № 6

    Переяслав-Хмельницький
  • Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Переяслав-Хмельницький
  • Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”

    Переяслав-Хмельницький
  • Перша Білоцерківська гімназія - школа І ст.

    Біла Церква
  • Приватна СЗНЗ І-ІІ ст. "Британіка Скул"

    с. Віта-Поштова
  • Пухівська ЗОШ І - ІІІ ст.

    Пухівка
  • Рожнівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"

    Рожни
  • Сквирська ЗОШ І - ІІІ ст. № 3 ім. Петра Тисьменецького

    Сквир
  • Славутицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Славутич
  • Славутицький ліцей

    Славутич
  • Ставівська ЗОШ І - ІІІ ст.

    Стави
  • Таращанський академічний ліцей "Успіх"

    Тараща
  • Таращанський НВК "Гімназія "Ерудит"-ЗОШ І ст."

    Тараща
  • Томилівська ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок

    с. Томилівка
  • Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Требухів
  • Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Трушки
  • Фастівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов

    Фастів
  • Фастівський ліцей-інтернат

    Фастів
  • Центр "Умка Гранд"

  • Щасливський НВК "ліцей - ЗОШ І-ІІІ ст. - ДС"

    с. Щасливе