eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Школи-учасники

Автономна Республіка Крим

  • Севастопольська середня ЗОШ № 35 з поглибленим вивченням німецької мови ім. Г. Абизова

    Севастополь
  • Середня ЗОШ № 38 ім. М.В. Челнокова

    Севастополь

Вінницька область

  • Вінницька гуманітарна гімназія № 1 ім. М.І. Пирогова

    Вінниця
  • Вінницька ЗОШ I-III ст. № 12

    Вінниця
  • Вінницька ЗОШ І-ІІІ ст. № 18

    Вінниця
  • Вінницька ЗОШ І-ІІІ ст. № 27

    Вінниця
  • Вінницька ЗОШ І-ІІІ ст. № 33

    Вінниця
  • Вінницька ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

    Вінниця
  • Вінницька ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 31

    Вінниця
  • Вінницька спеціалізована ЗОШ І ст. з поглибленим вивченням іноземних мов № 25

    Вінниця
  • Вінницький ДНЗ № 35

    Вінниця
  • Вінницький НВК: ЗОШ - ліцей № 7

    Вінниця
  • Вінницький НВК: ЗОШ I-III ст. гімназія № 23

    Вінниця
  • Вінницький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія № 30 ім. Т.Г. Шевченка

    Вінниця
  • Вінницький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія № 6

    Вінниця
  • Вінницький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія № 2

    Вінниця
  • Вінницький технічний ліцей

    Вінниця
  • Вороновицька ЗОШ I-III ст. № 1

    Вороновиця
  • Жмеринська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Жмеринка
  • Лучинецька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Лучинець
  • Мурованокуриловецька санаторна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи

    Муровані Курилівці
  • Сосонська ЗОШ I-III ст.

    Сосонка
  • Якушинецька СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія (з продовженим днем)

    Якушинці

Волинська область

  • Іваничівська школа-гімназія №1

    Іваничі
  • Білинська ЗОШ I-III ст.

    Білин
  • Білопільська ЗОШ І-ІІ ст.

    Білопіль
  • Баївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Баїв
  • Боратинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Боратин
  • Бродський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок"

    Броди
  • Буянівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Буяни
  • Волинський ліцей - інтернат

    Луцьк
  • Володимир-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Володимир-Волинський
  • Воротнівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Воротнів
  • Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. І.Я. Франка

    Горохів
  • Дольська ЗОШ I-II ст.

    Дольськ
  • Дубечненська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дубечне
  • Жашковичівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Жашковичі
  • Заборольська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Забороль
  • Залізницький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок"

    Залізниця
  • Затурцівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.К. Липинського

    Затурці
  • Згоранська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Згорани
  • Зимнівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"

    Зимне
  • Камень-Каширський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей" № 1 ім. Є. Шабліовського

    Камінь-Каширський
  • Княгининівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Княгининок
  • Княгининівський НВК "ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст. - лінгвістичний ліцей"

    Княгининок
  • Ковельська ЗОШ I-III ст. № 8

    Ковель
  • Ковельська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10

    Ковель
  • Ковельська ЗОШ № 7

    Ковель
  • Ковельська міська гімназія

    Ковель
  • Ковельська спеціалізована школа № 3

    Ковель
  • Ковельський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 11- ліцей"

    Ковель
  • Козлиничінська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Козлиничі
  • Копачівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Копачівка
  • Кортеліський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок"

    Кортеліси
  • Кричевичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Кричевичі
  • Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Купичів
  • Лаврівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Лаврів
  • Липинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Липини
  • Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія

    Локачі
  • Луцька вечірня (змінна) школа

    Луцьк
  • Луцька гімназія № 18

    Луцьк
  • Луцька гімназія № 21 ім. М. Кравчука

    Луцьк
  • Луцька гімназія № 4 ім. М. Левицького

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ I-III ст. № 15

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ I-III ст. № 16

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ І-ІІ ст. № 11 - колегіум

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 19

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 20

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 23

    Луцьк
  • Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Луцьк
  • Луцька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Луцьк
  • Луцька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Луцьк
  • Луцький НВК "Гімназіяі № 14 ім. Василя Сухомлинського"

    Луцьк
  • Луцький НВК "ЗОШ І-ІІ ст. № 24 - технологічний ліцей"

    Луцьк
  • Луцький НВК ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст. - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою

    Луцьк
  • Луцький НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 10 - професійний ліцей

    Луцьк
  • Луцький НВК ЗОШ І-ІІ ст. № 7 - природничий ліцей

    Луцьк
  • Луцький НВК № 9

    Луцьк
  • Луцький педагогічний коледж

    Луцьк
  • Любешівський НВК

    Любешів
  • Маневицький професійний ліцей

    Маневичі
  • Мокрецька ЗОШ І-ІІ ст.

    Мокрець
  • Навізька ЗОШ I-III ст.

    Навіз
  • Нововолинська ЗОШ I-III ст. № 5

    Нововолинськ
  • Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Нововолинськ
  • Нововолинський ліцей - інтернат

    Нововолинськ
  • Нововолинський НВК «Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - колегіум»

    Нововолинськ
  • Опорний заклад НВК "Колківська ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей"

    Колки
  • Підгайцівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія"

    Підгайці
  • Піски-Річицька ЗОШ І-ІІ ст.

    Піски-Річицькі
  • Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Радомишль
  • Ратнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ратнів
  • Рожищенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Рожище
  • Рожищенський НВК № 4 "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія"

    Рожище
  • Сільцеський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок"

    Сільце
  • Торчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Торчин
  • Троянівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Троянівка
  • Устилузька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Устилуг
  • Холопичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Холопичі
  • Черська ЗОШ І-ІІ ст.

    Черськ
  • Шепельська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Шепель

Дніпропетровська область

  • Вільногірська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Вільногірськ
  • Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Великомихайлівка
  • Водянський НВК

    Водяне
  • Гейківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ранній Ранок
  • Дніпровська ЗОШ № 28

    Дніпро
  • Дніпровська ЗОШ № 54

    Дніпро
  • Дніпровська спеціалізована ЗОШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови

    Дніпро
  • Дніпровська спеціалізована ЗОШ № 9 з поглибленим вивченням англійської мови

    Дніпро
  • Дніпровська школа № 58 "Бажена", Вальфдорська ініціатива

    Дніпро
  • Дніпровський будинок інтернат ДОР

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 12 "ЗНЗ I ст. - гімназія"

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 144 "Спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій"

    Дніпро
  • Дніпровський НВК № 148 "Спеціалізована ЗОШ - ДНЗ (ясла-садок) "Планета Щастя"

    Дніпро
  • Кам'янська ЗОШ № 19

    Кам'янське
  • Кам'янська ЗОШ № 30

    Кам'янське
  • Кам'янська ЗОШ № 37

    Кам'янське
  • Кам'янська ЗОШ № 5 ім. Г. Романової

    Кам'янське
  • Кам'янська середня ЗОШ № 12

    Кам'янське
  • Кам'янська спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов І ст. - гімназія № 11

    Кам'янське
  • Кам'янська спеціалізована школа з поглибленим вивчення іноземних мов І ст. - колегіум № 16

    Кам'янське
  • Кам'янський ЗНЗ I ст. - гімназія № 39

    Кам'янське
  • Кам'янський НВК "ЗНЗ - ДНЗ № 36"

    Кам'янське
  • Кам'янський НВК "ЗНЗ - ДНЗ" № 13

    Кам'янське
  • Кам'янський НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - академічний ліцей № 15"

    Кам'янське
  • Кам'янський технічний ліцей

    Кам'янське
  • Криворізька гімназія № 127

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 126

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 32

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 42

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 44

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 68

    Кривий Ріг
  • Криворізька ЗОШ № 114 І-ІІІ ст.

    Кривий Ріг
  • Криворізький НВК "Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов - ДНЗ"

    Кривий Ріг
  • Марганецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу

    Марганець
  • Марганецький НВК "Ліцей - спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 10"

    Марганець
  • Нікопольська гімназія № 15

    Нікополь
  • Новомосковська середня ЗОШ № 2

    Новомосковськ
  • Новоолександрівська ЗОШ

    Новоолександрівка
  • Новопільський НВК (ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ)

    Новопілля
  • Павлоградська ЗОШ I-III ст. № 4

    Павлоград
  • Павлоградський заклад загальної освіти I-III ст. № 5

    Павлоград
  • Першотравенська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Першотравенськ
  • Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Петропавлівка
  • Покровська середня ЗОШ № 2

    Покровськ
  • Покровський НВК "Початкова школа-сад І ст."

    Покров
  • Солонянська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст.

    Солоне
  • Солонянське НВО "Солонянська середня ЗОШ № 1 I-III ст.-Центр позашкільної освіти "опорний заклад"

    Солоне
  • Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Софіївка
  • Українська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Українка
  • Український політехнічний технікум

    Кривий Ріг
  • Христофорівська ЗОШ I-III ст.

    Христофорівка

Донецька область

  • Іллінівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.

    Іллінівка
  • Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13

    Білозерське
  • Бахмутський НВК "ЗОШ № 11-багатопрофільний ліцей"

    Бахмут
  • Ближненська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ближнє
  • Волноваська ЗОШ I-III ст. № 5

    Волноваха
  • Вугледарський НВК "Політехнічний ліцей І-ІІ ст."

    Вугледар
  • Донська ЗОШ I-III ст.

    Донське
  • Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 16

    Костянтинівка
  • Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Костянтинівка
  • Костянтинівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням окремих предметів

    Костянтинівка
  • Костянтинівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"

    Костянтинівка
  • Краматорська ЗОШ № 4

    Краматорськ
  • Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Лиман
  • Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Лиман
  • Лиманський НВК "гімназія-ЗОШ І ст."

    Лиман
  • Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

    Маріуполь
  • Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 68

    Маріуполь
  • Маріупольська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 42

    Маріуполь
  • Маріупольська спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ст. № 4

    Маріуполь
  • Маріупольська спеціальна ЗОШ - інтернат № 37

    Маріуполь
  • Маріупольський міський НВК "Гімназія - школа" № 27

    Маріуполь
  • Миколаївська ЗОШ № 1

    Миколаївка
  • Миколаївська спеціальна ЗОШ-інтернат № 7

    Миколаївка
  • Мирноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Мирноград
  • Мирноградський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія"

    Мирноград
  • Мирноградський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія"

    Мирноград
  • Новогродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Новогродівка
  • Новодмитрівський НВК

    Новодмитрівка
  • Новожеланівська спеціальна ЗОШ інтернат № 39

    Новожеланне
  • Покровська багатопрофільна гімназія

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ I-III ст. № 9

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІ ст. № 6

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Покровськ
  • Покровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Покровськ
  • Покровський міський ліцей "Надія"

    Покровськ
  • Покровський НВК № 1

    Покровськ
  • Покровський НВК № 2

    Покровськ
  • Рай-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Рай-Олександрівка
  • Сіверська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Сіверськ
  • Селидівська загальноосвітня гімназія

    Селидове
  • Слов'янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Слов'янськ
  • Слов’янска спеціальна ЗОШ-інтернат № 41

    Слов'янськ
  • Соледарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням англійської мови

    Соледар
  • Торецька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Торецьк
  • Харцизька спеціалізована ЗОШ з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ст. № 26

    Харцизьк
  • Часовоярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Часів Яр

Житомирська область

  • Більковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Більківці
  • Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 27

    Житомир
  • Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 36 ім Я. Домбровського

    Житомир
  • Житомирська ЗОШ № 8

    Житомир
  • Житомирська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов № 20

    Житомир
  • Житомирський ліцей № 25

    Житомир
  • Коростишівська гуманітарна гімназія № 5

    Коростишів
  • Лугинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Лугини
  • Любарська гімназія № 1

    Любар
  • Новоград-Волинський НВК "Гімназія ім. Лесі Українки - школа І ст."

    Новоград-Волинський
  • Новогуйвинська гімназія

    Новогуйвинське
  • Озерненська гімназія

    Озерне
  • Романівська гімназія

    Романів

Закарпатська область

  • Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ільниця
  • Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей

    Ільниця
  • Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Іршава
  • Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Великий Раковець
  • Довжанська ЗОШ І-ІІ ст.

    Довге
  • Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Довге
  • Довжанський ДНЗ № 2 "Смерічка"

    Довге
  • Дусинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дусино
  • Росошанська ЗОШ І-ІІ ст.

    Росош
  • Руськівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Руське
  • Ужгородська ЗОШ I-III ст. № 8

    Ужгород
  • Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 19

    Ужгород
  • Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Ужгород
  • Ужгородська лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка

    Ужгород
  • Ужгородський ДНЗ № 21 «Ластовічка»

    Ужгород
  • Хустська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Хуст

Запорізька область

  • Білоцерківська ЗОШ I-III ст.

    Білоцерківка
  • Більмацька ЗОШ I-III ст.

    Більмак
  • Більмацька спеціалізована школа І-ІІІ ст. "Інтелект"

    Більмак
  • Бердянська гімназія № 1 "Надія"

    Бердянськ
  • Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дмитрівка
  • Енергодарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Енергодар
  • Енергодарський НВК № 1

    Енергодар
  • Запорізька гімназія № 50

    Запоріжжя
  • Запорізька гімназія № 93

    Запоріжжя
  • Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

    Запоріжжя
  • Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 84

    Запоріжжя
  • Запорізька спеціалізована ЗОШ - інтернат ІІ-ІІІ ст. "Січовий колегіум"

    Запоріжжя
  • Запорізька спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 40 з поглибленим вивченням англійської мови

    Запоріжжя
  • Запорізький багатопрофільний ліцей "Перспектива"

    Запоріжжя
  • Запорізький багатопрофільний ліцей № 62

    Запоріжжя
  • Запорізький колегіум "Елінт"

    Запоріжжя
  • Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою "Захисник"

    Запоріжжя
  • Куйбишевська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. "Інтелект"

    Куйбишеве
  • Мар'янівська ЗОШ I-III ст.

    Мар'янівка
  • Мелітопольська гімназія № 5

    Мелітополь
  • Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

    Мелітополь
  • Мелітопольська ЗОШ № 11 I-III ст.

    Мелітополь
  • Мелітопольська спеціалізована ЗОШ - інтернат ІІІ ст. "Творчість"

    Мелітополь
  • Мелітопольський НВК № 16

    Мелітополь
  • Новомиколаївська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Новомиколаївка
  • Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Новотроїцьке
  • Пологівська гімназія "Основа"

    Пологи
  • Софіївський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ"

    Софіївка
  • Успенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Успенівка
  • Юльївський НВК "ЗНЗ - ДНЗ"

    Юльївка

Івано-Франківська область

  • Івано-Франківська українська гімназія № 1

    Івано-Франківськ
  • Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат

    Івано-Франківськ
  • Боднарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Боднарів
  • Вигодський навчально-реабілітаційний центр

    Вигода
  • Вижньоберезівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"

    Вижній Березів
  • Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Галич
  • Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Галич
  • Голинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Голинь
  • Грабовецька ЗОШ І-ІІ ст.

    Грабовець
  • Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дзвиняч
  • Долинська гімназія № 1

    Долина
  • Долинська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням предметів

    Долина
  • Долинський природничо-математичний ліцей

    Долина
  • Дубовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дубівці
  • Калуська гімназія ім. Д. Бахматюка

    Калуш
  • Калуська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням англійської мови

    Калуш
  • Коломийська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка

    Коломия
  • Коломийський НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

    Коломия
  • Новицький НВК

    Новиця
  • Старокутська ЗОШ I-III ст.

    Старі Кути
  • Старунський НВК

    Старуня
  • Степанівський НВК І ст.

    Степанівка
  • Хімчинська ЗОШ І-ІІ ст.

    Хімчин
  • Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Яворів

Київ

  • Гімназія "Євроленд"

    Київ
  • Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер"

    Київ
  • Київська гімназія "Ерудит"

    Київ
  • Київська гімназія "Троєщина" ІІ-ІІІ ст.

    Київ
  • Київська гімназія «Києво-Могилянський колегіум»

    Київ
  • Київська гімназія № 19 "Межигірська"

    Київ
  • Київська гімназія № 191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов

    Київ
  • Київська гімназія № 267

    Київ
  • Київська гімназія № 48

    Київ
  • Київська гімназія № 56

    Київ
  • Київська ЗОШ І-ІІІ ст. № 249

    Київ
  • Київська ЗОШ № 26

    Київ
  • Київська ЗОШ № 8 - НЗ І-ІІІ ст.

    Київ
  • Київська предславинська гімназія № 56

    Київ
  • Київська приватна школа "Афіни"

    Київ
  • Київська російсько-українська гуманітарна гімназія

    Київ
  • Київська скандинавська гімназія

    Київ
  • Київська спеціалізована ЗОШ № 244

    Київ
  • Київська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 137 з поглибленим вивченням англійської мови

    Київ
  • Київська спеціалізована ЗОШ № 155

    Київ
  • Київська спеціалізована ЗОШ № 57 з поглибленним вивченням англійської мови

    Київ
  • Київська спеціалізована школа № 274

    Київ
  • Київська спеціалізована школа №244

    Київ
  • Київський авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ

    Київ
  • Київський ліцей міжнародних відносин № 51

    Київ
  • Київський ліцей політики, економіки, права та іноземних мов

    Київ
  • Київський НВК "Гімназія" № 143

    Київ
  • Київський НВК "Новопечерська школа"

    Київ
  • Київський НВК "Святошинська гімназія"

    Київ
  • Київський НВК “Домінанта” (ДНЗ – суспільно-гуманітарна гімназія – спеціалізована ЗОШ № 204 з поглибленим вивченням фізичної культури)

    Київ
  • Київський НВК № 141 "ОРТ"

    Київ
  • Київський НВК № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована ЗОШ І ст. - гімназія )

    Київ
  • Київський НВК № 209 "Сузір'я"

    Київ
  • Київський український гуманітарний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка

    Київ
  • НВК № 240 "Соціум"

    Київ
  • Позашкільний освітній заклад "ThinkGlobal"

    Київ

Київська область

  • Іванівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок"

    Іванівка
  • Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Іванків
  • Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Ірпінь
  • Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з вивченням іноземних мов № 12

    Ірпінь
  • Білоцерківська гімназія № 2

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 22

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Біла Церква
  • Білоцерківська ЗОШ № 21

    Біла Церква
  • Білоцерківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 з поглибленим вивченням французької мови

    Біла Церква
  • Білоцерківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

    Біла Церква
  • Білоцерківське НВК "Звитяга"

    Біла Церква
  • Білоцерківський колегіум

    Біла Церква
  • Броварська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Бровари
  • Бучанська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Буча
  • Великодимерський середній загальноосвітній НВК

    Велика Димирка
  • Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я"

    Вишгород
  • Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника

    Володарка
  • Гірська ЗОШ I-III ст.

    Гора
  • Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Глеваха
  • Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Гореничі
  • Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Кагарлик
  • НВК "Узинська гімназія"

    Узин
  • Перша Білоцерківська гімназія - школа І ст.

    Біла Церква
  • Славутицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Славутич
  • Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Трушки
  • Фастівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов

    Фастів

Кіровоградська область

  • Бутівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Бутівське
  • Добровеличківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - гімназія"

    Добровеличківка
  • Долинська гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Долинська
  • Знам'янський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - ліцей"

    Знам'янка
  • Кіровоградський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей № 19-позашкільний центр"

    Кропивницький
  • Кропивницька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 14

    Кропивницький
  • Кропивницьке НВО - ЗОШ І-ІІІ ст. № 31 з гімназійними класами, ЦДЮТ "Сузір'я"

    Кропивницький
  • Кропивницьке НВО «Спеціалізований ЗНЗ І ст. «Гармонія» - гімназія ім. Т. Шевченка - центр позашкільного виховання «Контакт»

    Кропивницький
  • Кропивницьке НВО № 15 «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ комбінованого типу, дитячий юнацький центр «Явiр»

    Кропивницький
  • Кропивницьке НВО № 6 «Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. - центр естетичного виховання «Натхнення»

    Кропивницький
  • Кропивницький будівельний коледж

    Кропивницький
  • Кропивницький НВК «Колегіум - спеціалізований ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ - центр естетичного виховання»

    Кропивницький
  • Кропивницький обласний НВК (гімназія - інтернат - школа мистецтв)

    Олександрія
  • Кропивницький обласний НВК (гімназія - інтернат - школа мистецтв)

    Кропивницький
  • Маловисківська ЗОШ № 4 І-ІІІ ст.

    Мала Виска
  • Назарівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Назарівка
  • Новомиргородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Новомиргород
  • Новомиргородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Новомиргород
  • Новоукраїнський НВК-гімназія "Лідер"

    Новоукраїнка
  • Олександріївський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 - спеціалізована ЗОШ"

    Олександрія
  • Олександрівське НВО № 1

    Олександрівка
  • Олександрівський ЗНЗ І-ІІІ ст. № 15

    Олександрія
  • Олександрійський ЗНЗ І-ІІ ст. № 8

    Олександрія
  • Олександрійський ліцей інформаційних технологій

    Олександрія
  • Світловодська санаторна ЗОШ - інтернат І-ІІ ст. № 2

    Світловодськ
  • Цукрозаводський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді"

    Приютівка
  • Чечеліївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Чечеліївка
  • Шарівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Шарівка

Луганська область

  • Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

    Комишуваха
  • Лисичанська ЗОШ I-III ст. № 5

    Лисичанськ
  • Лисичанська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

    Лисичанськ
  • Лисичанський педагогічний коледж

    Лисичанськ
  • Містківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Містки
  • Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 10

    Рубіжне
  • Свердловська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

    Свердловськ

Львівська область

  • Бориславська державна гімназія

    Борислав
  • Бориславська санаторна ЗОШ - інтернат I-III ст.

    Борислав
  • Бортківська ЗОШ І-ІІ ст.

    Бортків
  • Бродівська СЗОШ № 2 І-ІІІ ст. з вивченням англійської мови з 1-го класу

    Броди
  • Винниківська санаторна ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.

    Винники
  • Гірненський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Гірне
  • Гірський НВК (ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)

    Гірське
  • Дрогобицький педагогічний ліцей

    Дрогобич
  • Журанівський НВК "ЗОШ - ліцей"

    Журавно
  • Забузька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Забужжя
  • Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Золочів
  • Львівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 38

    Львів
  • Львівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 45 з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська ЗОШ № 32

    Львів
  • Львівська лінгвістична гімназія

    Львів
  • Львівська НВК "Школа-гімназія "Галицька"

    Львів
  • Львівська середня ЗОШ № 97

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзів з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 69

    Львів
  • Львівська спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська спеціалізована середня ЗОШ № 18 з поглибленим вивченням англійської мови

    Львів
  • Львівська спеціалізована школа № 15 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської та французької мов

    Львів
  • Львівська українська гуманітарна гімназія ім. О. Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

    Львів
  • Львівська українська гуманітарна гімназія ім. О. Степанів з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови

    Львів
  • Львівський НВК «Школа - гімназія ім. В. Симоненка»

    Львів
  • Львівський НВК ім. В. Стуса "Спеціалізована ЗОШ І ст. - гімназія міжнародних відносин"

    Львів
  • Новороздільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Новий Розділ
  • Новороздільський НВК ім. Володимира Труша

    Новий Розділ
  • Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Підгородці
  • Поторицька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Поториця
  • Пустомитівська ЗОШ І-ІІI ст. № 1

    Пустомити
  • Самбірська ЗОШ № 8 з поглибленим вивченням англійської мови

    Самбір
  • Сокальська гімназія ім. О. Романіва

    Сокаль
  • Сокальська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 3

    Сокаль
  • Сокальський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 - ліцей"

    Сокаль
  • Стрийська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Стрий
  • Стрийський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. А. Шептицького"

    Стрий
  • Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Соснівка
  • Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Червоноград
  • Червоноградський НВК № 13

    Соснівка
  • Щирецька ЗОШ № 2 I-III ст.

    Щирець

Миколаївська область

  • Єланецька гуманітарна гімназія

    Єланець
  • Білоусівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Білоусівка
  • Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Горохівське
  • Миколаївська гімназія № 2

    Миколаїв
  • Миколаївська гімназія № 4

    Миколаїв
  • Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Миколаїв
  • Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 54

    Миколаїв
  • Миколаївська перша українська гімназія ім. М. Аркаса

    Миколаїв
  • Миколаївський Хот спот центр іноземних мов

    Миколаїв
  • Первомайська гімназія

    Первомайськ
  • Первомайська ЗОШ I ст. № 11

    Первомайськ
  • Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст. № 12

    Первомайськ
  • Первомайська ЗОШ № 4

    Первомайськ
  • Южноукраїнська гімназія № 1

    Южноукраїнськ

Одеська область

  • Гвардійська ЗОШ І-ІІ ст.

    Гвардійське
  • Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Зеленогірське
  • Миколаївський НВК

    Миколаївка
  • Одеська гімназія № 4

    Одеса
  • Одеська гімназія № 5

    Одеса
  • Одеська гімназія № 8

    Одеса
  • Одеська ЗОШ № 130 І-ІІІ ст.

    Одеса
  • Одеська спеціалізована ЗОШ № 10 І–ІІІ ст. ім. Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна

    Одеса
  • Одеська спеціалізована ЗОШ № 17 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови

    Одеса
  • Одеський мовно-освітній центр "Sprachcafe"

    Одеса
  • Одеський НВК "Гімназія № 2- спеціалізована ЗОШ I ст. з поглибленим вивченням англійської мови"

    Одеса
  • Одеський НВК № 13 "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія"

    Одеса
  • Южненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Южне

Полтавська область

  • Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Іванівка
  • Ісківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Ісківці
  • Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Войнівка
  • Гадяцька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Гадяч
  • Козельщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Козельщина
  • Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Красногорівка
  • Лобачівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок"

    Лобачі
  • Лубенська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

    Лубни
  • Миргородська гiмназiя iм. Т.Г. Шевченка

    Миргород
  • Миргородська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Миргород
  • Миргородський НВК (ДНЗ - ЗНЗ) "Гелікон"

    Миргород
  • Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Нехвороща
  • Новогалещинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Нова Галещина
  • Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Плоске
  • Полтавська гімназія № 13

    Полтава
  • Полтавська гімназія № 31

    Полтава
  • Полтавська гімназія № 6

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 ім. В.Г. Короленка

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 34

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ім. Т.Г. Шевченка

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. П. Мирного

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

    Полтава
  • Полтавська ЗОШ № 25

    Полтава
  • Полтавська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Полтава
  • Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського

    Полтава
  • Полтавський приватний НВК "Паросток"

    Полтава
  • Потічанська ЗОШ І-ІІ ст.

    Потічок
  • Решетилівська гімназія ім. І.Л.Олійника

    Решетилівка
  • Решетилівська ЗОШ І ст.

    Решетилівка
  • Руденківська ЗОШ I-III ст.

    Руденківка
  • Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.О. Пащенка

    Шевченкове

Рівненська область

  • Рівненська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 15

    Рівне
  • Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Іванівка
  • Бичальська ЗОШ І-ІІ ст.

    Бичаль
  • Вараська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Вараш
  • Дубенська гімназія № 2

    Дубно
  • Дядьковицька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дядьковичі
  • Здолбунівська гімназія

    Здолбунів
  • Зорянський НВК "Школа - гімназія"

    Зоря
  • Клеванський НВК "школа-ліцей"

    Клевань
  • Колоденська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Колоденка
  • Костопільська ЗОШ - комплекс І-ІІІ ст. № 6

    Костопіль
  • Костопільський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. Т.Г. Шевченка"

    Костопіль
  • Млинівська гуманітарна гімназія

    Млинів
  • Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

    Плоска
  • Рівненська гімназія "Гармонія"

    Рівне
  • Рівненська гуманітарна гімназія

    Рівне
  • Рівненська ЗОШ I-III ст. № 11

    Рівне
  • Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18

    Рівне
  • Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24

    Рівне
  • Рівненський НВК № 12

    Рівне
  • Радивилівський НВК "Школа № 2 - ліцей" ім. П.Г. Стрижака

    Радивилів
  • Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Сарни
  • Сарненський районний ліцей "Лідер"

    Сарни
  • Смизька ЗОШ І-ІІІ ст.

    Смига
  • Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 3

    Томашгород

Сумська область

  • Білопільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Білопілля
  • Конотопська гімназія

    Конотоп
  • Конотопська ЗОШ I-III ст. № 13

    Конотоп
  • Конотопська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 10

    Конотоп
  • Конотопська санаторна ЗОШ - інтернат І-ІІ ст.

    Koнотоп
  • Конотопська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Конотоп
  • Конотопська спеціалізована ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2

    Конотоп
  • Коровинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Коровинці
  • Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Лебедин
  • Лебединська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

    Лебедин
  • Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст.

    Липова Долина
  • Охтирська гімназія

    Охтирка
  • Погожокриницький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ

    Погожа Криниця
  • Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Р. Руднєва

    Путивль
  • Середино-Будська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Середина-Буда
  • Сумська гімназія № 1

    Суми
  • Сумська ЗОШ I-III ст. № 5

    Суми
  • Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського

    Суми
  • Сумська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 9

    Суми
  • Сумська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка

    Суми
  • Сумська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Д. Косаренка

    Суми
  • Сумська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 29

    Суми
  • Сумська спеціалізована школа № 2 ім. Д.Косаренка

    Суми
  • Сумський НВК "ДНЗ - ЗОШ І ст. № 41 "Райдуга"

    Суми
  • Тростянецька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Тростянець
  • Тростянецька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Тростянець
  • Чорноплатівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ

    Чорноплатове
  • Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1

    Шостка
  • Шосткинський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 - ДНЗ

    Шостка

Тернопільська область

  • Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Бережани
  • Божиківський НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ"

    Божиків
  • Гніздичненський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"

    Гніздичне
  • Заліщицька державна гімназія

    Заліщики
  • Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Козова
  • Рогачинська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Рогачин
  • Тернопільська гімназія "Гармонія" - відокремлений структурний підрозділ Галицького коледжу ім. В. Чорновола

    Тернопіль
  • Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 19

    Тернопіль
  • Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24

    Тернопіль
  • Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 28

    Тернопіль
  • Тернопільська класична гімназія

    Тернопіль
  • Тернопільська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

    Тернопіль
  • Тернопільський НВК "Школа - ліцей № 6 ім. Н. Яремчука"

    Тернопіль
  • Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича

    Чортків

Харківська область

  • Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Ізюм
  • Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Барвінкове
  • Височанська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.

    Високий
  • Красноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О.І. Копиленка

    Красноград
  • Красноградський НВК (ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) № 3

    Красноград
  • Краснопавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Краснопавлівка
  • Лозівська ЗОШ I-III ст. № 12

    Лозова
  • Нововодолазький НВК (ЗОШ I-III ст. – ДНЗ)

    Нова Водолага
  • Новочернещинська ЗОШ І–ІІ ст.

    Нова Чернещина
  • Охоченська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Охоче
  • Сахновщинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Сахновщина
  • Харківська гімназія № 14

    Харків
  • Харківська гімназія № 178 "Освіта"

    Харків
  • Харківська гімназія № 6 "Маріїнська гімназія"

    Харків
  • Харківська гімназія № 82

    Харків
  • Харківська гімназія № 83

    Харків
  • Харківська гімназія № 86

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Харків
  • Харківська ЗОШ I-III ст. № 20

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 102

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 136 ім. П.Д. Говоруненка

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 160

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 49

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 60

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 78

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 91

    Харків
  • Харківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 94

    Харків
  • Харківська приватна спеціалізована ЗОШ I-III ст. "Харківський колегіум"

    Харків
  • Харківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 ім. В.Г. Сергєєва

    Харків
  • Харківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 114

    Харків
  • Харківська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 132

    Харків
  • Харківська спеціалізована ЗОШ № 156

    Харків
  • Харківська спеціалізована школа I-III ст. № 75

    Харків
  • Харківський ліцей № 89

    Харків
  • Червонодонецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Червоний Донець
  • Червонодонецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

    Червоний Донець
  • Чугуївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. І.Ю. Рєпіна

    Чугуїв

Херсонська область

  • Бехтерська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Бехтери
  • Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Дніпровське
  • Микільська ЗОШ I-III ст.

    Микільське
  • Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Новотроїцьке
  • Херсонська гімназія № 1

    Херсон
  • Херсонська гімназія № 3

    Херсон
  • Херсонська гімназія № 6

    Херсон
  • Херсонська ЗОШ I-III ст. № 36

    Херсон
  • Херсонське Недержавне НВК "ДНЗ - спеціалізована ЗОШ I-III ст."ХАБАД" з поглибленим вивченням івриту та англійської мови"

    Херсон
  • Херсонський академічний ліцей ім. О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті

    Херсон
  • Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті

    Херсон
  • Чулаківська ЗОШ

    Чулаківка

Хмельницька область

  • Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - ліцей" ім. О. Кушнірука

    Ізяслав
  • Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"

    Гвардійське
  • Грицівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Гриців
  • Грицівська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Гриців
  • Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М. Троян у складі спеціалізованної ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв

    Кам’янець-Подільський
  • Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

    Славута
  • Славутський НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ст., ліцей "Успіх"

    Славута
  • Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ст.

    Слобідка Рахнівська
  • Старокостянтинівська гімназія

    Старокостянтинів
  • Судилківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Судилків
  • Хмельницька гімназія № 2

    Хмельницький
  • Хмельницька ЗОШ № 22 І-ІІІ ст. ім. Олега Ольжича

    Хмельницький
  • Хмельницька середня ЗОШ № 21 І-ІІІ ст.

    Хмельницьк
  • Хмельницька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу

    Хмельницький
  • Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут

    Хмельницький
  • Хмельницький НВК № 2

    Хмельницький
  • Хмельницький НВК № 9

    Хмельницький

Черкаська область

  • Березняківська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Березняки
  • Бужанська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Бужанка
  • Верхняцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-ліцей"

    Верхнячка
  • Веселокутська ЗОШ І-ІІ ст.

    Веселий Кут
  • Виноградський НВК "ДНЗ - ЗОШ I-III ст."

    Виноград
  • Городищенський економічний ліцей

    Городище
  • Драбівецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Драбівці
  • Звенигородська спеціалізована школа I-III ст. № 3

    Звенигородка
  • Корсунь-Шевченківська гімназія

    Корсунь-Шевченківський
  • Крупський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Крупське
  • Монастирищенська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Монастирище
  • Смілянська ЗОШ І-ІІ ст. № 6

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 16

    Сміла
  • Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Сміла
  • Смілянська спеціалізована ЗОШ I-III cт. № 12

    Сміла
  • Смілянська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

    Сміла
  • Смілянський НВК "ЗОШ І ст. - гімназія ім. В.Т. Сенатора"

    Сміла
  • Смілянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - колегіум"

    Сміла
  • Смілянський НВК "Ліцей-ЗОШ І-ІІІ ст."Лідер"

    Сміла
  • Смілянський природничо-математичний ліцей

    Сміла
  • Христинівська Зош І-ІІІ ст. № 2

    Христинівка
  • Черкаська гімназія № 31

    Черкаси
  • Черкаська гімназія № 9 ім. О.М. Луценка

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ I-III ст. № 21

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І- ІІІ ст. № 12

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 24

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 29

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 32

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

    Черкаси
  • Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

    Черкаси
  • Черкаська перша міська гімназія

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 17

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ I-III ст. № 18

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 13

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 20

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 ім. Т.Г. Шевченка

    Черкаси
  • Черкаська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

    Черкаси
  • Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

    Черкаси
  • Черкаський колегіум "Берегиня"

    Черкаси
  • Черкаський комерційний технікум

    Черкаси
  • Черкаський фізико-математичний ліцей

    Черкаси

Чернівецька область

  • Долішньошепітський НВК (ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ)

    Долішній Шепіт
  • Керстенецька ЗОШ І-ІІ ст.

    Керстенці
  • Мамаївський ЗНЗ І-ІІІ ст. № 2

    Мамаївці
  • Недобоївський НВК "НЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

    Недобоївці
  • Сторожинецька районна гімназія

    Сторожинець
  • Чернівецька гімназія № 1 ім. Т.Г. Шевченка

    Чернівці
  • Чернівецька гімназія № 2

    Чернівці
  • Чернівецька гімназія № 3

    Чернівці
  • Чернівецька гімназія № 4

    Чернівці
  • Чернівецька гімназія № 5

    Чернівці
  • Чернівецька гімназія № 7

    Чернівці
  • Чернівецька ЗОШ I-III ст. № 2 ім.Ю.Федьковича

    Чернівці
  • Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 31

    Чернівці
  • Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

    Чернівці
  • Чернівецька спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 22

    Чернівці
  • Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4

    Чернівці

Чернігівська область

  • Сухополов'янська ЗОШ І-ІІІ ст.

    Сухополова
  • Чернігівський ліцей № 22

    Чернігів
  • Щорська районна гімназія

    Щорс