eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: грудень - січень

4 лютого 2019 року

 

 

31 грудня

Презентація програми eTwinnning Plus для вчителів іноземної мови Криворізького району Дніпропетровської області

Спікерка: Дар'я Арцимєєва, Новопільський НВК (ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ)

Протягом заходу вчителі обговорили переваги та недоліки, а також можливі шляхи їх усунення, щодо участі у данному міжнародному проекті. Разом з тим амбасадорка надала консультації початківцям-ітвіннерам Криворізького району щодо покращення їхньої роботи в eTwinnning Plus. Варто відзначити, що районним методичним об'єднанням було прийнято рішення долучитися до програми і вивчити її можливості, заснувавши власний проект, до якого долучаться майже всі школи.

 

15 січня

Тренінг про роботу у програмі для вчителів англійської мови Запоріжжя

Спікерка: Анастасія Логвин, Запорізька гімназія № 93

Анастасія Логвин провела тренінг на зборах районного методичного об'єднання вчителів англійської мови міста Запоріжжя. На заході були присутні вчителі із 22 шкіл району.

Спікерка розповіла, про особливості програми та її діяльності в Україні, продемонструвала новий промо-ролик про ітвіннінг. Також наголосила на тому, що eTwinning Plus відкриває необмежені можливості для творчості, спілкування з міжнародними партнерами, мотивації дітей спілкуватися англійською мовою. Всіх бажаючих я закликала приєднуватись і працювати разом у спільноті ітвіннерів.

 

21 січня

Практичні заняття по роботі в eTwinning Plus для вчителів міста Дніпро

Спікерка: Яна Цикункова, Марганецький ліцей-спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 10

Яна Цикункова провела два практичних заняття по роботі в програмі eTwinning в рамках курсів з підвищення кваліфікації при Дніпровській ОІППО. Учасниками занять стали 25 вчителів.

Амбасадорка розповіла про програму та особливість участі в міжнародних проектах; ознайомила аудиторію з організацією проектної діяльності в навчальному процесі; поділилася досвідом ефективного планування процесу роботи учнів, заохочення їх до проектної діяльності та підвищення їхньої мотивації до навчання. Також розказала про те, як програма допомагає вчителю реалізувати себе та свій творчий потенціал; зблизитися з учнями; стати лідером, за яким ідуть не лише учні, а й колеги.