eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: червень

4 липня 2018 року

 

 

7 червня

Презентація eTwinning вчителям іноземних мов Одещини

Спікер: Майя Селятіна, Одеська Спеціалізована ЗОШ.

Майя Селятіна виступила з презентацією програми в рамках курсів при Одеському ОІППО. Учасниками презентації стали 15 вчителів французької та німецької мов.

Амбасадор розповіла аудиторії про ключові засади eTwinning, історію розвитку, можливості для ітвіннерів. Також ознайомила з досягненнями українських ітвіннерів.

 

12 червня

Знайомство з платформою програми для вчителів іноземних мов Одещини

Спікер: Майя Селятіна, Одеська Спеціалізована ЗОШ.

Амбасадор Майя Селятіна провела другу зустріч для потенційних ітвіннерів – слухачів курсів при Одеському ОІППО. Участь у заході взяло 15 вчителів французької та німецької мов.

Спікер розповіла про можливості платформи eTwinning. Зокрема, познайомила з її основими інструментами та зробила огляд корисних матеріалів, які там представлені.

 

19 червня

Презентація проектної діяльності в eTwinning для вчителів іноземних мов Одещини

Спікер: Майя Селятіна, Одеська Спеціалізована ЗОШ.

Майя Селятіна провела третє заняття для 15 слухачів курсів при Одеському ОІППО. Цього разу вона познайомила їх з можливостями проектної діяльності. Амбасадор розказала про основні складові проектів eTwinning, етапи й особливості проектної роботи, як виглядають проекти на сторінках TwinSpace.  А ще продемонструвала кінцеві продукти успішних проектів: відеоматеріали, електронні книги, сайти тощо. Учасники також потренувалися створювати проекти за спеціальним шаблоном.