eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: травень

26 червня 2018 року

 

 

16 травня

Презентація програми вчителям англійської мови Херсонщини  

Спікер: амбасадор Діана Гетте, Дніпровська ЗОШ I–III ст. Херсонської обл.

Діана Гетте презентувала eTwinning Plus слухачам курсів підвищення кваліфікації при Херсонській академії неперервної освіти. Учасниками заходу стали 25 вчителів англійської мови загальноосвітніх закладів.

Амбасадор розповіла про розвиток програми в Європі та Україні, розкрила переваги участі для вчителів та учнів, показала приклади найуспішніших проектів, ознайомила присутніх з процедурою реєстрації та запросила всіх бажаючих долучатися до програми. Також вчителі навчилися використовувати корисні онлайн-інструменти для створення вікторин, рефлексії тощо.

 

18 травня

Партнерська зустріч ітвіннерів з Дніпровської ЗОШ та Херсонської гімназії № 1

Учасники: амбасадор Діана Гетте та вчитель-ітвіннер Лілія Верисоча (Дніпровська ЗОШ I–III ст. Херсонської обл.); вчителі-ітвіннери Олена Софієнко, Тетяна Устімова й Тетяна Катюха (Херсонська гімназія № 1); а також учні-ітвіннери обох шкіл.


У Дніпровській ЗОШ І–ІІІ ст. відбулася зустріч партнерів-учасників eTwinning-проекту «Towns & Villages». В гості до дніпровських ітвіннерів завітали 30 п’ятикласників та 3 вчителів Херсонської гімназії № 1.

Організаторами з обох боків виступили: амбасадор Діана Гетте та вчителі-ітвіннери Лілія Верисоча, Олена Софієнко, Тетяна Устімова й Тетяна Катюха.

Протягом зустрічі на учнів чекало багато приємних сюрпризів: фейс-арт, активні ігри на свіжому повітрі, нові знайомства, фотосесії та багато іншого. Усі зазначили, що час провели цікаво, весело та з користю. Також домовилися про нові зустрічі вже у вересні, адже проектна робота триває.

Метою проекту «Towns & Villages» є порівняння інформації про міста й села. Учасники обмінюються відомостями про своє шкільне та позашкільне життя, включаючи місцеву культуру, звички та традиції, аби визначити, що робить особливими їхню спільноту та місце проживання.