eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: лютий

1 березня 2018 року

Новини амбасадорів: лютий

16 лютого

Презентація eTwinning як інструменту для мотивації учнів та розвитку вчителів

Спікер: Таїса Хриплива, Плосківська ЗОШ.

На базі Плосківської ЗОШ було проведено семінар для 35 вчителів Плосківської та Мічухівської шкіл. Тема заходу «Міжнародна діяльність у школі – потужний інструмент мотивації учнів до навчання та професійного розвитку вчителів».

Перед учасниками виступила амбасадор Таїса Хриплива. Вона ознайомила аудиторію з активними проектами, над якими працюють учні її школи; розповіла про важливі навички ХХІ ст.; провела кілька інтерактивних ігор, використовуючи Таксономію Б. Блума та метод «Шести капелюхів» Е. де Боно.

 

 

17 лютого

Презентація eTwinning учасникам mini-EdCamp у місті Городище

Спікер: Олена Науменко, Черкаська гімназія № 31.

У місті Городище відбулася (не)конференція mini-EdCamp на тему «Територія успіху: як створити команду творчих і небайдужих». Захід об’єднав активних освітян із міст Києва, Кропивницького, Шостки, Конотопа, Миколаєва, Летичева, Черкас, Кам’янки, Сміли, Корсуня-Шевченківського, Городища, а також населених пунктів Смілянського і Городищенського районів.

Одним із спікерів заходу стала амбасадор Олена Науменко. Вона провела сесію під назвою «Зроби крок назустріч міжнародній проектній діяльності та шкільному партнерству». Під час воркшопу амбасадора учасники ознайомилися з ключовими ідеями і можливостями eTwinning Plus для організації проектної діяльності та шкільного партнерства; розглянули приклади найкращих проектів та шкільних обмінів; дізналися, як участь у проектах та використання ІКТ допомагає професійному зростанню вчителя та творчому успіху учня; задали важливі запитання про програму та отримали відповіді на них. Учасниками заходу також були ітвіннери Вікторія Шастун, Світлана Кузькіна та Тетяна Павленко.

Вікторія Шастун провела для учасників міні-воркшоп з командної роботи на тему «Разом – ми сила».