eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: січень

21 лютого 2018 року

Новини амбасадорів: січень

4 січня

Презентація eTwinning вихователям дошкільних навчальних закладів Ковеля

Спікер: Вікторія Гарбуз, Ковельська міська гімназія.

Вікторія Гарбуз виступила на засіданні міської методичної комісії вихователів старших груп ДНЗ міста Ковеля з презентацією eTwinning Plus. Амбасадор наголосила на важливості програми для розвитку комптенцій вихованців ДНЗ шляхом залучення їх до участі у міжнародних проектах. Також спікер ознайомила присутніх з ключовими ідеями програми, нагородами для успішних ітвіннерів та можливостями, які програма надає для професійного ролзвитку. Наприкінці зустрічі вихователі отримали інформаційні буклети та були запрошені до реєстрації в програмі.

 

10 січня

Презентація eTwinning як інструменту для розвитку ключових компетенцій

Спікер: амасадор Таїса Хриплива та ітвіннер Ірина Платко, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

У залі Полтавського районного відділу освіти відбувся семінар для вчителів іноземної мови. Захід зібрав 30 учасників. У рамках нього виступили амбасадор Таїса Хриплива та ітвіннер Ірина Платко.

Амбасадор підготувала презентацію на тему «Ключові компетенції, навички 21 століття та програма eTwinning», в якій ознайомила присутніх з європейською концепцією ключових компетенцій в шкільній освіті та її історією.

У свою чергу Ірина Платко поділилася досвідом роботи над проектами та розповіла, як eTwinning підвищує рівень мотивації учнів, розвиває критичне мислення, розкриває їхній потенціал. 

Протягом семінару учасники активно попрацювали над темою компетенцій: обговорювали важливість основних навичок та умінь, необхідних учням для розвитку, досягнення успіху та вирішення реальних проблем; розглянули теорію таксономії Б. Блума; дискутували в малих та великих групах щодо мотивації до використання ключових компетенцій при роботі над проектами. Після закінчення заходу вчителі отримали інформаційні буклети про eTwinning.

24 січня

Чергове заняття eTwinning School у Черкасах для новачків у програмі

Спікер: Олена Науменко, Черкаська гімназія № 31.

У Черкасах продовжує свою роботу eTwinning School. Перше заняття школи у новому році відбулося 24 січня. Участь у роботі взяли 13 вчителів міста – новачків у програмі, та методист з іноземних мов Тетяна Ляховецька. 

Перед учасниками виступила амбасадор Олена Науменко. Вона розповіла, як заповнювати реєстраційну форму, ознайомила з основними розділами порталу, показала приклади найкращих проектів.