eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: грудень

29 грудня 2017 року

Новини амбасадорів: грудень

6 грудня

Презентація проектної діяльності в eTwinning для вчителів англійської мови Хмельницького

Спікер: Юлія Троян, Хмельницька спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 6.

Юлія Троян провела семінар для вчителів англійської мови Хмельницького на базі Хмельницької ЗОШ № 22 ім. О. Ольжича. Тема заходу: «Як розробити успішний навчальний проект».

Амбасадор розказала вчителям про переваги участі в eTwinning та етапи роботи в проекті, а також поділилася власним успішним досвідом співпраці з іноземними партнерами. Окрім цього учасники семінару виконали практичні завдання від спікера: спробували придумати цікаві назви, визначити критерії якості та етапи роботи в проекті. Також амбасадор ознайомила аудиторію з правилами реєстрації в програмі та запросила приєднуватися до eTwinning Plus. 

 

12 грудня

Презентація програми представникам євроклубів Харкова

Спікери: амбасадор Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91; вчитель-ітвіннер Лариса Овсяннікова, Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія».

У Харківській гімназії № 116 відбувся районний фестиваль євроклубів «Сходинки до успіху». Захід об’єднав близько 30 голів, кураторів та членів євроклубів.

У рамках фестивалю перед учасниками виступили Оксана Штих та Лариса Овсяннікова. Амбасадор розповіла присутнім про особливості eTwinning Plus, переваги участі та свій особистий досвід. У свою чергу ітвіннер Лариса Овсяннікова розказала про реєстрацію у програмі, роботу на порталі TwinSpace та свою участь у проектах. Наприкінці виступу спікери роздали учасникам ліфлети з інформацією про eTwinning та запросили їх взяти участь у програмі.