eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: листопад (частина друга)

7 грудня 2017 року

Новини амбасадорів: листопад (частина друга)

18 листопада

Презентація eTwinning педагогам-учасникам Міні-EdCamp в місті Шостка

Спікер: Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91.

У місті Шостка, в Спеціалізованій гімназії № 1 пройшла не(конференція) Міні-EdCamp, яка об’єднала понад 110 освітян з Сумської та інших областей України. В якості одного зі спікерів заходу виступила Оксана Штих.

Амбасадор презентувала eTwinning Plus у форматі Speed Geeking. Вона розказала про ключові засади програми та її переваги для учнів, вчителів і батьків; поділилася власним досвідом участі; роздала інформаційні буклети; познайомила з особливостями реєстрації в eTwinning та роботи в TwinSpace.Також ознайомила учасників з корисними ІКТ-інструментами для роботи вчителя. 

 

20 листопада

Презентація-знайомство з eTwinning вчителям іноземних мов Одеської області

Спікер: Майя Селятіна, Одеська спеціалізована ЗОШ № 10.

Майя Селятіна презентувала програму слухачам курсів при Одеському ОІППО. Учасниками презентації стали 39 вчителів іноземних мов шкіл Одещини.

Амбасадор ознайомила аудиторію з основними засадами eTwinning, її цілями та історією появи. Також розповіла про особливості роботи в ній та переваги для школи, учнів і вчителів.

 

28 листопада

Презентація проектної діяльності в eTwinning вчителям іноземних мов Одеської області

Спікер: Майя Селятіна, Одеська спеціалізована ЗОШ № 10.

Майя Селятіна вдруге виступила перед 39 вчителями іноземних мов – слухачам курсів при Одеському ОІППО.

Під час виступу амбасадор розглянула з учасниками роботу на платформі eTwinning Plus; показала приклади проектів, розкрила їхню структуру та етапи роботи; продемонструвала, як результати проекту виглядають на TwinSpace; а також запросила вчителів активно приєднуватися до програми.