eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: листопад (частина перша)

16 листопада 2017 року

Новини амбасадорів: листопад (частина перша)

1 листопада

Презентація eTwinning вчителям інформатики Херсонської області

Спікер: Діана Гетте, Дніпровська ЗОШ I–III ст.

У Дніпровській ЗОШ І–ІІІ ст. Херсонської області була проведена школа молодого вчителя інформатики. Її учасниками стали 15 вчителів.

У рамках заходу Діана Гетте представила аудиторії eTwinning Plus. Учасники дізнались про особливості програми, заходи та  можливості, які вона відкриває для учнів та вчителів. Також амбасадор поділилася власним досвідом, розповіла про умови реєстрації та роздала інформаційні буклети про eTwinning.

3 листопада

Презентація eTwinning як інструменту для компетентністного навчання

Спікер: Юлія Троян, Хмельницька спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 6.

 

На базі Іванковецького НВК (Хмельницького району) відбувся семінар «Компетентнісне навчання на засадах міжпредметної інтеграції у початковій школі» для методистів початкової освіти та відповідальних осіб з питань освіти об'єднаних територіальних громад. Загалом учасниками заходу стало близько 40 освітян.

На семінарі висвітлювалося питання модернізації змісту освіти відповідно до Закону «Про освіту» та концепції «Нова українська школа», а також реформування початкової загальної освіти. 

Амбасадор Юлія Троян виступила перед учасниками з презентацією eTwinning Plus, розповіла про особливості впровадження міжнародних проектних технологій у навчальний процес, поділилася досвідом роботи у проектах, ознайомила з перевагами та можливостями програми для вчителів та учнів. Також спікер роздала інформаційні буклети та закликала вчителів приєднуватись до участі у проектах.