eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: жовтень (частина друга)

1 листопада 2017 року

Новини амбасадорів: жовтень (частина друга)

19 жовтня

Презентація eTwinning представникам євроклубів Харкова

Спікери: амбасадор Оксана Штих та ітвіннер Олеся Панова, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91.

У Харківській гімназії № 65 пройшов міський форум євроклубів. Захід об'єднав близько 35 освітян – вчителів, координаторів євроклубів та представників громадських організацій.

В рамках заходу Оксана Штих  та Олеся Панова презентували аудиторії eTwinning Plus. Спікери роздали учасникам ліфлети, розповіли про особливості участі у проектах, поділилися своїм досвідом та запросили реєструватись у програмі.

27 жовтня

Семінар про eTwinning як інструмент для підвищення мотивації у молодших школярів

Спікери: амбасадор Вікторія Гарбуз та ітвіннер Надія Бурим, Ковельська міська гімназія.

На базі Ковельської міської гімназії відбувся семінар на тему «Мотивація до навчання молодших школярів». У заході взяли участь вчителі англійської мови міста, які викладають у початковій школі.

Амбасадор Вікторія Гарбуз розповіла присутнім про можливості eTwinning Plus та дала практичні поради щодо реєстрації в програмі та роботи над проектами. У свою чергу ітвіннер Надія Бурим провела воркшоп з використання інноваційних технологій у викладанні. Наприкінці зустрічі усі присутні отримали інформаційні буклети.

 

24 жовтня

Презентація eTwinning вчителям та керівникам методобєднань Харкова

Спікери: амбасадор Оксана Штих та вчитель Лариса Ходун, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91

Оксана Штих виступила з презентацією програми в Харківській гімназії № 6 перед вчителями та керівниками методичних об’єднань Шевченківського району міста. На зустрічі були присутні близько 35 освітян.

Амбасадор роздала інформаційні буклети про eTwinning Plus, розповіла про свій досвід та переваги участі. Зокрема, підкреслила, які користі програма дає учням та вчителям. У свою чергу Лариса Ходун також поділилася своїм досвідом участі в eTwinning-проекті та закликала аудиторію приєднатися до програми.