eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: жовтень (частина перша)

17 жовтня 2017 року

Новини амбасадорів: жовтень (частина перша)

 

5 жовтня

Круглий стіл про освіту європейського рівня на базі Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст.

Спікери: амбасадор Таїса Хриплива, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.; ітвіннер Антоніна Зайцева, Миргородська спеціалізована ЗОШ ІІІІ ст. № 5.

На базі Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст. було проведено круглий стіл на тему «Кроки до європейського рівня освіти». Захід зібрав 30 чоловік. На ньому були присутні вчителі Миргородського та Решетилівського районів, методист іноземних мов, методист відділу національно-патріотичного виховання Полтавського ОІППО та методист з іноземних мов Решетилівського районного відділу освіти.

У ході заходу амбасадор Таїса Хриплива виступила з презентацією «eTwinning -потужний інструмент для професійного та особистісного розвитку учителя». Також провела практичне заняття, на якому аудиторія ознайомилася з програмою Light Image Reciser для роботи з фотографіями. Після чого показала, як  працювати  на порталі Twinspace.

Також в рамках конференції виступили ітвіннер Антоніна Зайцева з темою «Допомога сільському вчителю: досягнення та перспективи» та методист іноземних мов Полтавського ОІППО Єлизавета Шарій-Якубовська, яка розповіла про ключові компетентності та наскрізні вміння Нової української школи в контексті проектної діяльності та спілкування іноземними мовами.

 

10 жовтня

Презентація eTwinning вчителям Полтавщини

Спікер: Таїса Хриплива, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

Таїса Хриплива провела практичне заняття з вчителями англійської мови, які проходять курсову перепідготовку в Полтавському ОІППО. Участь у заході взяли 30 вчителів із різних районів Полтавської області.

Спочатку амбасадор ознайомила присутніх з історією програми в Європі та Україні, її основними положеннями, завданнями та перевагами. Наголосила на тому, що eTwinning підвищує мотивацію до навчання в учнів, розвиває ключові компетенції ХХІ ст., дає поштовх до удосконалення іноземної мови; а вчителям відкриває можливості для професійного росту як в онлайн, та і в офлайн-форматі навчань. Після чого показала на практиці, як шукати партнерів, де знайти корисні матеріали для уроків, як розпочати проектну діяльність, приєднатися до проекту чи створити власний. Наприкінці зустрічі усі присутні отримали буклети про програму.

 

13 жовтня

Презентація платформи eTwinning вчителям Одеси

Спікер: Майя Селятіна, Одеська спеціалізована ЗОШ № 10.

Майя Селятіна провела семінар про eTwinning для вчителів ЗОШ № 13 у житловому масиві Котовського, місто Одеса. Учасниками заходу стало 12 освітян.

Амбасадор розказала присутнім про переваги eTwinning Plus, провела майстер-клас по роботі на платформі та розповіла про особливості реєстрації у програмі. 

 

14 жовтня

Презентація eTwinning вчителям Сум, Харкова та області

Спікер: Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91

Амбасодор Оксана Штих презентувала програму eTwinning Plus у рамках тренінгу з критичного мислення, який проводився для вчителів Сум,  Харкова та області. Учасниками стали 15 освітян.

Спікер розповіла про реалізацію eTwinning в Україні та її переваги для вчителів, поділилася особистим досвідом участі у проектах та запросила приєднуватися до програми.