eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: вересень

18 вересня 2017 року

Новини амбасадорів: вересень

 

6 вересня

Презентація програми вчителям англійської мови Київської області

Спікер: Ірина Фіголь, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ст.».

Ірина Фіголь виступила перед учасниками курсів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти». У навчанні взяли участь 14 вчителів англійської мови Київської області.

Амбасадор презентувала аудиторії програму eTwinning Plus. Зокрема, розповіла про те, як вона допомагає розвиватися вчителю та як міжнародні проекти збагачують вивчення іноземної мови й розкривають здібності учнів.

 

7 вересня

Презентація програми eTwinning вчителям англійської та французької мов міста Дніпро

Спікер: Анастасія Ситнік, Дніпровська спеціалізована ЗОШ № 126 з поглибленим вивченням французької мови.

Амбасадор Анастасія Ситнік виступила на щорічній нараді для вчителів англійської та французької мов міста Дніпро. Захід зібрав близько 140 учасників.

У своїй презентації амбасадор розкрила тему «Розвиток та ключові ідеї програми eTwinning». Зокрема, детально зупинилася на проектній роботі, можливостях, заходах та нагородах для ітвіннерів. Також поділилася особистим досвідом діяльності в eTwinning Plus та розповіла, що потрібно для реєстрації та перших кроків у програмі.


12 вересня

Презентація eTwinning вчителям-філологам Херсонщини

Спікер: Діана Гетте, Дніпровська ЗОШ I–III ст. Херсонської обл.

У Дніпровській ЗОШ I–III ст. Херсонської обл. відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів філологічного циклу. Його учасниками стали 17 вчителів. Одним із ключових питань засідання була робота з обдарованими дітьми.

У рамках заходу амбасадор Діана Гетте презентувала eTwinning Plus як потужний інструмент для розвитку креативності та підвищення мотивації до навчання. Спікер підкреслила, що програма розрахована на вчителів різних предметів, пропонує широкий спектр розвиваючих заходів для ітвіннерів та можливість отримання нагород. Присутні також мали можливість ознайомитися з трирічним досвідом діяльності в eTwіnning Plus та досягненнями школи в цій програмі.

 

13 вересня

Презентація проектної діяльності в eTwinning вчителям англійської мови Київської області

Спікер: Ірина Фіголь, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ст.».

Ірина Фіголь вдруге виступила перед 14 вчителями англійської мови – слухачами курсів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

У своїй презентації амбасадор продовжила знайомити учасників з можливостями eTwinning. Спікер розповіла, як планувати та реалізовувати проекти та поділилася корисними інструментами, які можна використовувати для уроків та проектної діяльності.