eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: серпень

31 серпня 2017 року

Новини амбасадорів: серпень

 

17 серпня

Презентація програми для вчителів іноземних мов на семінарі від Хмельницького ОІППО

Спікер: Юлія Троян, Хмельницька спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 6.

Амбасадор Юлія Троян виступила з презентацією програми на семінарі для вчителів іноземних мов Хмельниччини, який проходив на базі ХОІППО. Його учасниками стали 40 вчителів.

Спікер виступила з презентацією програми; розповіла про можливості, які вона відкриває для ітвіннерів; навела приклади співпраці зі вчителями-предметниками та участі учнів у проектах «Be my pet friend», «Folk costumes and fashion», «Care 2 Feed». Також запросила вчителів приєднатися до програми та поширити інформацію про неї серед своїх колег.

 

23 серпня

Презентація eTwinning вчителям іноземних мов Хмельниччини

Спікер: Юлія Троян, Хмельницька спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 6.

Амбасадор Юлія Троян виступила з презентацією програми на засіданні методоб'єднання вчителів іноземних мов Хмельницького. На заході були присутні близько 90 вчителів.

Спікер розказала про переваги роботи в eTwinning Plus, навела приклади успішних проектів та запросила вчителів приєднуватись до програми.

 

28 серпня

Презентація eTwinning Plus черкаським вчителям англійської та німецької мов

Спікер: Олена Науменко, Черкаська гімназія №31.

Амбасадор Олена Науменко виступила на щорічному серпневому методичному об'єднанні вчителів англійської та німецької мов Черкас. Захід об’єднав 120 вчителів міста.

Спікер презентувала eTwinning Plus, розповіла про розвиток програми у Черкаській області та ознайомила з успішними результатами проектної діяльності вчителів-учасників черкаської eTwinning School. Також амбасадор презентувала план роботи цієї школи на майбутній рік та запросила присутніх долучатися до програми.

 

29 серпня

Презентація eTwinning освітянам Полтавщини

Спікер: Таїса Хриплива, Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

У Полтавському ОІППО відбувся семінар методистів районних відділів освіти та голів районних методичних комісій вчителів іноземних мов. Подія зібрала близько 40 учасників.

У рамках заходу в якості спікера виступила амбасадор програми Таїса Хриплива. Головною темою семінару стало питання про участь вчителів області в eTwinning. Амбасадор ознайомила присутніх з основними положеннями програми та ключовими компетентностями ХХІ ст. Зокрема, акцентувала увагу на тому, як eTwinning допомогає соціалізувати учнів; формує в них критичне мислення; вчить відповідальності та здатності працювати в команді; розкриває творчі здібності, дослідницькі навички, здатність до саморозвитку в умовах глобальних змін. Також наголосила на тому, що вчителі отримують завдяки програмі колосальні можливості підвищення професійного рівня.

 

31 серпня

Презентація eTwinning вчителям-предметникам Одеси

Спікер: Майя Селятіна, Одеська спеціалізована ЗОШ № 10.

На базі Одеської ЗОШ І–ІІІ ст.-гімназії № 13 у житловому масиві Котовського відбулося методичне об’єднання вчителів. Учасниками події стали 17 вчителів-предметників району.

Спікером заходу виступила амбасадор Майя Селятіна. Вона ознайомила учасників з ключовими ідеями та платформою eTwinning; продемонструвала, як ефективно спланувати роботу на кожному етапі проекту; розповіла про переваги програми для учнів та вчителів.