eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: травень (частина друга)

6 червня 2017 року

Новини амбасадорів: травень (частина друга)

11 травня

Британський партнер по проекту eTwinning відвідав Київську гімназію № 191 ім. П. Тичини 

Учасники-ітвіннери від України: амбасадор Олена Лук’янець, вчитель Катерина Ніколаєва, учні Київської гімназії № 191 ім. П. Тичини 

У рамках міжнародної співпраці в програмі eTwinning Київську гімназію № 191 відвідав Ден Хайд – науковець, декан факультету мистецтва та програмний координатор однієї з приватних шкіл для дівчат (the Royal Masonic School for Girls) у Лондоні.
У ході зустрічі амбасадор Олена Лук’янець та вчитель-ітвіннер Катерина Ніколаєва ознайомили гостя з навчальним закладом, представили результати своєї діяльності в проектах eTwinning та спланували подальшу співпрацю. 
Також Ден Хайд відвідав урок трудового навчання, де зміг побачити навчальний процес зсередини, зустрівся та поспілкувався з гімназистами. Окрім того, Ден Хайд відвідав заняття театральної студії «Афродіта», насолодився неперевершеною грою юних акторів та особисто долучився до репетиції вистави. На згадку про зустріч британський партнер повіз додому не тільки яскраві спогади про Україну, а й сувеніри, зроблені для нього гімназистами.

13 – 16 травня

Зустріч ітвіннерів Черкаської гімназії № 31 з польськими партнерами у Львові

Учасники-ітвіннери від України: амбасадор Олена Науменко, вчитель Ірина Кравченко та учні Черкаської гімназії № 31.

Відбулася друга зустріч ітвіннерів Черкаської гімназії № 31 з польськими партнерами по проекту «Children Want Peace». Цього разу друзі зібралися у місті Львів. Учасниками зустрічі від України були 12 учнів-ітвіннерів, засновник проекту амбасадор Олена Науменко та Ірина Кравченко; а від Польщі – 9 учнів та 2 вчителів.

Ця зустріч була спрямована на підвищення обізнаності про культуру та звичаї України серед польської молоді, а також на розвиток міжкультурного діалогу. Діти оглянули визначні місця: Замки Львівщини, Личаківське кладовище, музей «Арсенал». Також удосконалили вміння вирішувати проблеми, покращили комунікативні навички та навички співробітництва.

16 травня

Презентація eTwinning Plus для вчителів англійської мови Одеси

Спікер: амбасадор Майя Селятіна, Одеська спеціалізована ЗОШ № 10

На базі Одеської гімназії  № 2 відбувся круглий стіл вчителів англійської мови. Захід було присвячено використанню сучасних технологій, цифрових ресурсів та інструментів, участі в освітніх проектах з використанням ІКТ. Участь в події взяли 29 вчителів.

Амбасадор Майя Селятіна презентувала учасникам основні ідеї eTwinning та інструменти TwinSpace, а також розповіла про можливості професійного розвитку у програмі.

 

12–20 травня

Французька школа-партнер відвідала українських ітвіннерів у Новому Роздолі та Білій Церкві

Учасники-ітвіннери від України: амбасадор Наталія Наявко та учні Новороздільської спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ст. № 4; амбасадор Ірина Фіголь, вчитель Катерина Клименко, учні Першої Білоцерківської гімназії І ст.

Делегація освітян та учнів школи Adrienne Bolland School (Бесьєр, Франція) побувала у гостях в українських ітвіннерів. Візит відбувся завдяки спільному проекту «START: Smart Teenagers Rejoice Together», заснованому амбасадорами Наталією Наявко (Новий Розділ) й Іриною Фіголь (Біла Церква), а також Анн-Марі Тулон (Тулуза).

У червні 2016 р. українські школярі відвідали французьких партнерів. А цього року проект перенісся в Україну, протягом якого 22 учні, вчителі та директор школи ім. Адріан Боллан відвідали Новий Розділ та Білу Церкву.

У ході візиту до міста Новий Розділ (12–15 травня) французькі учні відвідали уроки у Новороздільській спеціалізованій ЗОШ І–ІІІ ст. № 4, пограли у волейбол та флорбол; взяли участь у майстер-класі із витинанки, присвяченій темі миру. Партнери також побували на екскурсії в місті Львів, організували спільний шкільний концерт і флешмоб. Міська концертна програма «Ми з України» вразила гостей талантами, народним мистецтвом, танцювальними номерами. Особливо зворушливими моментом було читання віршів Т. Шевченка англійською мовою французькими школярами. У свою чергу педагоги провели круглий стіл, де поділилися досвідом роботи та обговорили виклики у навчанні в Україні та Франції.

А з 16 по 20 травня французи відвідали Першу Білоцерківську гімназію І ст. У рамках візиту гості взяли участь в уроках та позакласних заходах школи, провели спільний концерт, познайомилися із визначними місцями Києва та Білої Церкви.

У пам’яті французьких та українських партнерів візит залишив багато насичених подій та позитивних емоцій, які сприятимуть подальшому міжкультурному пізнанню й плідній співпраці у проектах