eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: травень (частина перша)

15 травня 2017 року

4 травня

Чергове заняття eTwinning School у Черкасах

Спікери: амбасадор Олена Науменко та ітвіннер Ірина Кравченко; Черкаська гімназія № 31.

Олена Науменко та Ірина Кравченко провели чергове заняття у черкаській школі молодого ітвіннера. Учасниками навчання були вчителі англійської мови та математики.

Під час заходу вчителі потренувалися працювати у TwinSpace; дізналися, що потрібно для реалізації успішного проекту; ознайомилися з прикладами успішних проектів; освоїли інструмент для створенню колажів Fotor; отримали відповіді на запитання та закріпили отримані знання під час вікторини в сервісі Kahoot.

4 травня

Презентація про секрети успішних проектів eTwinning педагогічному колективу Авіакосмічного ліцею НАУ ім. І. Сікорського

Спікер: амбасадор Олена Лук’янець; Київська гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини.

Олена Лук’янець  презентувала eTwinning педагогічному колективу Авіакосмічного ліцею НАУ ім. І. Сікорського, який нещодавно долучився до програми.

Учасники заходу ознайомилися із концепцією європейських ключових компетенцій та основними характеристиками методу проектів; дізналися про переваги роботи у міжнародних проектах, можливості для вчителів та учнів. Також амбасадор поділилася власним досвідом участі у програмі та представила критерії оцінювання й приклади найкращих проектів.

11 травня

Стаття про навчання в рамках міжнародної співпраці в eTwinning

Автор: амбасадор Юлія Троян; Хмельницька Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 6

Юлія Троян написала статтю на тему «eTwinning: Learning from International Collaboration» для обласного науково-методичного журналу «Педагогічний вісник» (№1 (46), 2017).

У статті автор розповіла про програму eTwinning, переваги участі в проектах як для учнів, так і для вчителів. Також поділилася власним успішним досвідом роботи в проекті «Be Smart, don't Start».

 

12 травня

Презентація eTwinning для вчителів Полтавщини

Спікер: амбасадор Таїса Хриплива (Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.) та ітвіннер Лілія Дмитренко (Лобачівська ЗОШ І–ІІ ст.).

На базі Решетилівської ЗОШ І–ІІ ст. Полтавської області відбувся практичний семінар про eTwinning для молодих вчителів та ітвіннерів. На заході були присутні 12 освітян.

Амбасадор Таїса Хриплива провела воркшоп, на якому вчителі навчилися створювати власні хмари слів за допомогою Tagul та Word Cloud, ментальні карти у Popplet та стіну в Padlet. Крім цього кожен учитель створив коротенький фільм у Kizoa.

У свою чергу ітвіннер Лілія Дмитренко поділилася своїм досвідом роботи над проектами; розповіла про форми роботи, корисні інструменти та отримані нагороди. Також зупинилася на перевагах, які надає програма учням та вчителям.

15 травня

Стаття про розвиток ключових компетенцій за допомогою eTwinning

Автори: амбасадор Вікторія Гарбуз та ітвіннер Олена Вальчук; Ковельська міська гімназія.

Вікторія Гарбуз та Олена Вальчук підготували статтю «Developing Key Competences Through eTwinning Projects» на ХХІІ виставку дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки  педагогів Волині». Виставка триватиме з 15 травня по 2 червня.

У матеріалі ітвіннери розповіли про те, як залучення учнів до участі в проектах eTwinning допомагає розвивати ключові компетенції та вміння, необхідні їм для життя у XXI ст.  Автори статті звертають увагу, як навчання з використанням проектної технології сприяє підвищенню мотивації учнів до вивчення іноземних мов. Також наводять короткий опис успішних міжнародних проектів за участі ітвіннерів Ковельської міської гімназії, які отримали Європейську відзнаку якості.