eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів квітень (частина друга)

4 травня 2017 року

Новини амбасадорів квітень (частина друга)

19 квітня 

Презентація eTwinning вчителям початкових класів Київської області

Спікер: Ірина Фіголь, Перша Білоцерківська гімназія-школа І ст.

Амбасадор Ірина Фіголь провела презентацію eTwinning Plus для вчителів початкових класів у рамках циклу практичних занять для слухачів курсів підвищення кваліфікації в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Під час заходу учасники дізналися про можливості навчання молодших школярів через метод проектів та познайомилися із особливостями реалізації проектів eTwinning у початковій школі.

 

25-26 квітня

Презентація eTwinning вчителям англійської мови на міжнародній конференції у Львові

Спікер: Вікторія Гарбуз, Ковельська міська гімназія.

 У Львові відбулася міжнародна конференція для вчителів та викладачів англійської мови TESOl – Ukraine на тему «Шляхи до успіху для сучасних учителів англійської мови та їхніх учнів». На заході зібралося понад 100 активних учителів-ентузіастів, які ділилися досвідом, виступали з презентаціями та проводили воркшопи.

У рамках заходу амбасадор Вікторія Гарбуз представила програму eTwinning Plus та розповіла, як можна долучитися до участі та якими онлайн-інструментами варто користуватися, щоб зробити проект цікавим та мотивувати учнів до навчання.

На конференцію також були запрошені ітвіннери Олександра Войчишин, Надія Бурим та Мар‘яна Лисишин.

26 квітня 

Презентація програми та корисних ІКТ вчителям англійської мови Київської області

Спікер: Ірина Фіголь, Перша Білоцерківська гімназія-школа І ст.

Ірина Фіголь вдруге виступила в рамках занять для слухачів курсів підвищення кваліфікації в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти». У навчанні взяли участь 22 учителя англійської мови Київської області.

Амбасадор розповіла про практичні онлайн-інструменти – корисні для реалізації проектів, проведення уроків, створення навчальних матеріалів та оформлення  методичних напрацювань. Зокрема, ознайомила учасників з інструментами Kahoot, Plickers, Padlet та Learning Designer.

 

29-30 квітня

Презентація eTwinning Plus у рамках Національної (не)конференції EdCamp 2017 в Харкові

Спікери: амбасадори Таїса Хриплива (Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.), Оксана Штих (Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91) та Наталія Наявко (Новороздільська Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 4); ітвіннери Сергій Кошовий (Сосонська ЗОШ І–ІІІ ст.) та Наталія Пономарьова (Кам'янський ЗНЗ I ст.- гімназія № 39).

 У Харковівідбулася Третя національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp 2017. Захід зібрав 700 педагогів, у тому числі й частину активних ітвіннерів, які презентували програму eTwinning, провівши спеціальні навчальні сесії.

Амбасадор Наталія Наявко ознайомила вчителів з основними положеннями програми та країнами-учасниками. А амбасадор Таїса Хриплива розповіла про можливості для вчителів та учнів, які дає участь у міжнародних проектах.

У свою чергу амбасадор Оксана Штих поділилася досвідом роботи над проектами, розповіла про оргаанізацію відеоконференцій з партнерами з різних країн у своїй школі. Ітвіннер Наталія Пономарьова продемонструвала учасникам корисні сайти та ІКТ-інструменти.

Також Оксана Штих, Таїса Хриплива та Сергій Кошовий виступили в якості волонтерів конференції, щоб мати можливість поспілкуватись з учасниками та провести сесії в двох локаціях. У рамках них вони ознайомили вчителів зі складовими онлайн-мережі eTwinning Plus,навчальними заходами для ітвіннерів та з сервісом Kahoot.

Тож у ході конференції майже всі учасники ознайомились з пограмою, ітвіннери провели до сотні консультацій, зацікавлені в участі отримали інформаційні матеріали про eTwinning.

22 квітня – 31 квітня

Поїздка ітвіннерів Черкаської гімназії № 31 до партнерів з Польщі

Учасники від України: амбасадор Олена Науменко, вчитель-ітвіннер Ірина Кравченко та учні Черкаської гімназії № 31

Дванадцять учнів Черкаської гімназії 31, амбасадор Олена Науменко та вчитель-ітвіннер Ірина Кравченко стали учасниками шкільного обміну в рамках eTwinning проекту «Children Want Peace». Діти працювали над проектом разом з учнями з гімназії ім. Сью Райдер у польському містечку Вола Баторська.

Протягом тижня діти проживали у сім’ях партнерів та розвивали навички розмовної англійської мови. Вони познайомилися з вулицями старовинних міст – Кракова, Тарнова та Ніполоміц; відвідали музей Шиндлера; отримали незабутні враження від загадкового королівського замку, музею фонографії, планетарію та підземного царства соляної шахти у місті Бохня.

Також учні взяли участь у корисних воркшопах; виконали цікаві завдання у міжнародних групах; навчилися надавати першу невідкладну допомогу; вивчили та зробили запис пісні «We Are the World»; створили пояс миру з прапорів Європейських країн, які вив’язали власноруч. Родзинкою обміну став квест у місті Тарнів, запис відеологотипу для проекту та незабутній воркшоп з волонтерами з Угорщини, Італії, Іспанії та Таїланду. Діти отримали безцінний досвід міжнародної дружби, незабутні спогади та впевненість у майбутніх спільних проектах.