eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Новини амбасадорів: квітень (частина перша)

18 квітня 2017 року

Новини амбасадорів: квітень (частина перша)

4 квітня

Презентація діяльності Черкаської гімназії № 31 в eTwinning Plus на засіданні педради

Спікери: Олена Науменко й вчителі-ітвіннери Ірина Литвиненко, Тетяна Мікрюкова, Надія Вовченко та Ірина Кравченко; Черкаська гімназія № 31.

В Черкаській  гімназії  № 31 відбулося засідання педагогічної ради на тему «Проектна та міжнародна діяльність на уроках іноземної мови – шлях до творчості учня». Учасниками стали 53 вчителі гімназії та методист С. Прокопенко.

Амбасадор Олена Науменко розповіла про досягнення гімназії за 5 років участі у програмі eTwinning Plus, роботу школи молодого ітвіннера та про те, як гімназія перейшла від онлайн-діяльності до міжнародних шкільних обмінів.

Свій досвід презентували й вчителі- ітвіннери. Ірина Литвиненко поділилася напрацюваннями учнів молодшої школи в  проектах eTwinning. А Тетяна Мікрюкова та Надія Вовченко презентували роботу середньої школи. Присутні мали можливість ознайомитися з основними проектами та побачити найкращі зразки проектної діяльності учнів. У свою чергу  Ірина Кравченко розповіла про останній шкільний обмін, що відбувся у Польщі між учасниками проекту «Діти хочуть миру».

Також у ході заходу з презентаціями виступили директор гімназії Василь Пивоваров та заступник директора з НВР Н. Близнюк. Приємною несподіванкою для присутніх став відеофільм із відповідями учнів молодшої школи на запитання «Що потрібно зробити Україні для вступу в Євросоюз?».

 

7 квітня

Презентація eTwinning Plus у Полтавському ОІППО

Спікер: Таїса Хриплива; Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

Амбасадор Таїса Хриплива провела семінарське заняття для вчителів англійської мови, слухачів курсів у Полтавському ОІППО. На заході були присутні 22 учасника.

Під час заходу виступила методист з іноземної мови інституту Єлизавета Шарій-Якубовська, яка розповіла аудиторії про історію та переваги програми. Після чого амбасадор ознайомила вчителів з реєстраційною анкетою та порталом програми, продемонструвала роботу над одним зі своїх проектів, поділилися результатами співпраці з партнерами з різних країн. Присутні задавали багато запитань та виявили щире зацікавлення програмою.


7 квітня

Презентація eTwinning Plus вчителям с. Мачухи Полтавського району

Спікер: Таїса Хриплива; Плосківська ЗОШ І–ІІІ ст.

Відбулася зустріч вчителів Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст. з вчителями Мачухівського НВК сусіднього Полтавського району. Захід проходив у с. Мачухи та мав на меті поділитися досвідом проектної діяльності та роботи зі здібними й обдарованими дітьми. Подія зібрала 15 вчителів Плосківської ЗОШ І–ІІІ ст. та 25 вчителів Мачухівського НВК.

У рамках заходу амбасадор Таїса Хриплива презентувала історію програми та її переваги. Зокрема, наголосила на тому, що  eTwinning – це чудова нагода реалізувати креативний підхід у навчанні та підвищити учнівську мотивацію. Також вона розповіла про те, що програма надає вчителям – можливості для саморозвитку, самовдосконалення, покращення рівня використання ІКТ тощо.

 

11 квітня

Презентація eTwinning у рамках підготовки до літніх мовних таборів GoCamp

Спікер: Наталія Наявко; Новороздільська Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст.№ 4.

Цього року понад 600 шкіл разом із іноземними волонтерами проведуть пришкільні літні мовні табори GoCamp у всіх куточках України. Вчителі пройшли тренінги з нових методик викладання іноземної мови (за сприяння Британської Ради та Посольства США в Україні, команди Go Global).

Одним із тренерів навчання (5-11 квітня) була амбасадор Наталія Наявко. Тож після завершення занять вона презентувала зацікавленим вчителям переваги реалізації проектів eTwinning у навчальному процесі. Амбасадор познайомила аудиторію з платформою TwinSpace та інструментами, які сприяють автономії учнів й підвищують їхню мотивацію; продемонструвала приклади найкращих проектів. Учасники зустрічі розглянули можливості створення проектів під час літніх таборів.

 

13 квітня

Презентація eTwinning Plus вчителям iсторiï  та правознавства Кіровоградщини

Спікер: Ірина Манухіна, Кіровоградський НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Олександрія.

Амбасадор Iрина Манухiна виступила у рамках курсiв пiдвищення квалiфiкацiï при Кiровоградському ОІППО. Учасниками презентації стали вчителi iсторiï та правознавства зі всієї області.

Амбасадор ознайомила присутніх з eTwinning Plus та наголосила, що програма розрахована не лише на вчителiв iноземних мов, але i на вчителiв iнших предметiв. Після чого продемонструвала приклади проектiв iсторичного змiсту, роздала буклети, розповіла про деталі реєстрацiï y програмi.

 

 

13 квітня

Презентація eTwinning Plus у Херсонській академії неперервної освіти

Спікер: Діана Гетте; Дніпровська ЗОШ І–ІІІ ст., Херсонська обл.

Амбасадор Діана Гетте була запрошена до Херсонської академії неперервної освіти з  метою презентації eTwinning Plus. Захід відвідали 22 вчителя англійської мови.

Спікер розповіла про розвиток програми у Європі та в Україні; продемонструвала переваги участі для вчителів та для учнів; показала найуспішніші проекти, які отримали  нагороди. Також вона провела невеликий воркшоп з ІКТ, де учасники попрацювали з онлайн-інструментами Padlet, Kahoot та Wordart.  Після чого амбасадор запросила всіх бажаючих долучатися до програми.