eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Амбасадор Вікторія Гарбуз та ітвіннери Волині провели семінар з eTwinning для вчителів своєї області

28 березня 2017 року

 

21 березня на базі Луцької гімназії № 18 відбувся навчально-методичний семінар для вчителів англійської мови Волинської області на тему: «Участь у програмі eTwinning Plus як засіб формування дієвої мотивації учнів до вивчення іноземної мови». Захід відбувся за ініціативи методиста англійської мови ВІППО Світлани Бацмай. На семінарі були присутні 54 вчителя англійської мови та слухачі курсів підвищення кваліфікації при ВІППО.

На початку заходу перед учасниками зі вступним словом виступили волонтер Корпусу Миру Рон Блум та директор гімназії Сергій Скороход. У свою чергу заступник директора Наталія Терехова розповіла присутнім про досягнення вчителів гімназії в eTwinning Plus.

В якості спікерів семінару були запрошені також й ітвіннери: амбасадор Вікторія Гарбуз та вчителі Ольга Вакуліч, Ірина Крук, Юлія Корець, Ніна Новосад й Ірина Панасюк.

Амбасадор ознайомила присутніх з порталом програми, конкурсами та нагородами, а також звернула увагу на критерії оцінки якості проектів.

Ольга Вакуліч розказала про ключові ідеї програми та продемонструвала роботу над одним зі свої проектів. Ірина Крук та Юлія Корець провели урок англійської мови у 6 класі, де на практиці показали, як eTwinning-проекти інтегруються в навчальний процес та підвищують мотивацію учнів до вивчення іноземних мов. Ніна Новосад та Ірина Панасюк поділилися результатами співпраці з європейськими країнами під час реалізації своїх проектів, а також порадили ефективні ІКТ-інструменти для проектної діяльності.