eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Ітвіннери Одеської спеціалізованої ЗОШ № 10 взяли участь у міжнародній конференції в Італії

27 березня 2017 року

20–23 березня амбасадор Майя Селятіна та її учениці-ітвіннери Вероніка Дімчева, Анна Іожиця й Тамара Коглер – стали учасниками міжнародної конференції, присвяченій eTwinning-проекту «The Others’ History».

Конференція проходила в місті Колле-ді-Валь-д’Eльса (Італія) та об’єднала понад 100 ітвіннерів з Італії, Франції, Німеччини, Великобританії, Угорщини, Туреччини, України, Греції та Сербії. Організаторами заходу виступили засновники проекту – ліцей «Alessandro Volta».

У ході конференції перед учасниками виступили 2 італійських амбасадори, мер міста та директор ліцею. У свою чергу всі країни-партнери приготували презентації та доповіді, розділені за 3 темами: «Joining the World War I (Causes)», «At War (Everyday Life)», «After the War (Circumstances)». Українські учасники виступили у всіх трьох секціях.

Також в рамках заходу відбувся круглий стіл для вчителів-кураторів, де був розроблений подальший план роботи над проектом; тоді як учні-ітвіннери взяли участь у воркшопі на тему «Робота в команді», організатором якого стали вчителі італійського ліцею.