eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Наталія Наявко розповіла освітянам м. Новий Розділ, як проекти eTwinning розвивають потенціал учнів

23 березня 2017 року

Наталія Наявко розповіла освітянам м. Новий Розділ, як проекти eTwinning розвивають потенціал учнів

 

21 березня амбасадор Наталія Наявко взяла участь у міському семінарі заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників, що проходив у Новороздільській Спеціалізованій ЗОШ І–ІІІ ст.№ 4.

Темою семінару обрано «Роль проектних технологій у виховній системі школи як оптимальний простір  життєтворчості особистості». Тож у рамках заходу учасники обговорили, які саме вміння та компетенції потрібні сучасним учням, щоб комфортно і впевнено почувати себе у суспільстві майбутнього.

У своєму виступі Наталія Наявко розповіла, як eTwinning-проекти надають можливість учням реалізовувати свій потенціал, розвивати та удосконалювати різні вміння та проявляти індивідуальність. Також вона поділилася досвідом власних успішних проектів.

Зокрема, вона розказала про  один з проектів, де учасниками від України були учні Наталії Наявко (Новий Розділ) та амбасадора Ірини Фіголь (Біла Церква). Успішна онлайн-співпраця українців з французькою школою ім. Андріани Болланд переросла у шкільний обмін, під час якого наші учні відвідали Францію. У травні цього року заплановано зворотній візит: 22 учня, 4 вчителя та директор французької школи-партнера відвідають Новий Розділ та Білу Церкву.