eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Амбасадор Єлизавета Овчаренко провела семінар про eTwinning для вчителів Івано-Франківська

22 березня 2017 року

Амбасадор Єлизавета Овчаренко провела семінар про eTwinning для вчителів Івано-Франківська

21 березня Єлизавета Овчаренко провела семінар з особливостей реалізації eTwinning на базі Івано-Франківського Академічного ліцею-інтернату. Захід зібрав 16 вчителів закладу та кілька педагогів фізико-технічного ліцею.

У програму семінару було включено пізнавально-практичний блок та планування проектів на базі eTwinning Plus.
На початку виступу заступник директора з науково-методичної роботи Андрій Лемко заохотив учасників до активного залучення до програми. Після чого амбасадор розповіла про переваги eTwinning для українських шкіл та про сучасні підходи, які можна використовувати у проектах; поділилася власним досвідом проектної діяльності та продемонструвала матеріали свого найуспішнішого проекту.

У практичній частині семінару учасники дізналися про сервіси Plickers і Kahoot, опанування яких Єлизавета Овчаренко поєднала з закріпленням інформації про eTwinning Plus та проектну діяльність.

Наприкінці заходу учасники мали змогу задати питання щодо роботи в програмі. Зокрема, вони дізналися, як зареєструватися, долучитися до проекту, завантажувати матеріали після реєстрації тощо. Позитивний настрій, творче налаштування і активність аудиторії семінару свідчить про те, що вчителі зацікавилися у майбутній участі в eTwinning Plus.