eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Амбасадор Діана Гетте ознайомила з eTwinning та користними сервісами вчителів англійської мови Херсонщини

27 лютого 2017 року

 

23 лютого на базі Херсонської гімназії № 1 відбувся обласний методичний семінар  «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках англійської мови». Учасниками події стали 17 вчителів англійської мови Херсонської області.

В рамках заходу Діана Гетте ознайомила присутніх з основними ідеями програми eTwinning Plus та можливостями, які вона відкриває для учнів і вчителів, та поділилася досвідом участі у проектах.

Також  амбасадор приготувала для аудиторії корисний воркшоп з використання ІКТ. Учасники  створили свої аватарки за допомогою сервісу MyblueRobot та завантажити їх на віртуальну дошку Padlet. А за допомогою сервісу Tagul  було створено емблеми семінару та обрано найкреативнішу з них, використовуючи сервіс Dotstorming.

Тож учасники отримали не лише корисні знання  та інструменти, а й задоволення від своєї роботи та виявили бажання приєднатись до програми eTwinning Plus, про що свідчили їхні відгуки на сторінці TodaysMeet. У свою чергу організатори заходу запланували провести низку подібних навчальних семінарів протягом 2017 року.

Семінар відбувся за підтримки науково-педагогічних працівників Херсонської академії неперервної освіти і активних ітвінерів Олени Софієнко (Херсонська гімназія № 1) та Тетяни Устимової (Чулаківська ЗОШ).