eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Олена Науменко та ітвіннери Черкаської гімназії № 31 презентували eTwinning директорам шкіл міста

1 лютого 2017 року

 

26 січня в Черкаській гімназії № 31 відбувся семінар для директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста на тему «Участь у Міжнародних проектах. Євроінтеграція». На семінарі були присутні 34 директори шкіл, а також начальник управління освіти Євген Степко та його заступниця Ірина Тетьора, завідуюча міським методкабінетом установ освіти Інна Косенкова.  

Спікерами заходу виступили амбасадор Олена Науменко та вчителі-ітвіннери Тетяна Мікрюкова, Ірина Кравченко, Ірина Литвиненко й Надія Вовченко.

Захід розпочався з виступу директора гімназії Василя Пивоварова, що розповів про досягнення гімназії та перспективи на майбутнє. У свою чергу Олена Науменко презентувала програму eTwinning Plus. Зокрема, розповіла про її історію та розвиток в Україні; ключові ідеї та переваги; основні європейські компетентності, які вона допомагає розвивати в учнях.

Надія Вовченко провела майстер-клас на тему «Формування навичок 21 ст.». А Тетяна Мікрюкова, Ірина Кравченко та Ірина Литвиненко провели фрагменти позакласних заходів, на яких вони виконували проектні види діяльності та показали результати своїх eTwinning-проектів. Презентувати напрацювання в міжнародних проектах вчителям допомагали й учні-ітвіннери.