eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Let’s make a bouquet of European symbolic flowers for the Eurovision winner 2017

12 липня 2017 року

Основна ідея проекту – створити букет із європейських національних квітів-символів для переможця Євробачення 2017. Для цього учні шкіл-партнерів готували матеріали про свої національні квіти, а також самі виготовляли ці квіти, користуючись різними техніками. Учасники також готували вітальні листівки для переможця. Кожна команда розповідала про себе, школу, місто, країну, національні та культурні символи; знайомила з легендами, віршами та піснями про свої національні квіти. Усі ці матеріали увійшли у спільну електронну книгу та карту про квіти-символи країн Європи.

Вчитель-учасник проекту від України:
Валентина Гатальська, Київська гімназія «Троєщина»; Ніна Мандровна, Славутицька ЗОШ № 1; Вікторія Бесараб, Білоцерківська ЗОШ № 21; Наталія Гутарук, Запорізький «Січовий колегіум».
Країни-учасники:
Італія Словаччина Греція Болгарія Естонія Фінляндія Іспанія Литва Латвія Румунія Туреччина Україна Молдова Вірменія Туніс
Мета проекту:
розширити знання учнів про свою країну та інші європейські країни; дізнатися про національні символи європейських країн; розвинути навички міжкультурного спілкування та роботи в групі; вдосконалити розмовні та ІКТ-навички й вміння; розвинути творчість.
Предмети:
Історія культури, Історія, Географія, Технологія та дизайн , Образотворче мистецтво, Музика, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
французька, німецька, англійська
Вік учнів:
8–18 років
Інструменти:
сервіси для створення фотоколажів, слайд шоу, відео, онлайн-презентацій, тестів, опитування, оцінювання проекту, публікації онлайн-книги; а також Power Point, TwinSpace, email, YouTube.
Результати:

Відгук вчителя:

Валентина Гатальська: «До eTwinning ми приєдналися в середині березня і відразу започаткували цей проект. Починати роботу було дещо складно, оскільки необхідно було освоїтись у новому середовищі, але завдяки активній участі та співпраці учнів та вчителів робота йшла злагоджено і продуктивно. Проект чудово вписався в програму з англійської мови, географії, літератури, образотворчого мистецтва та інших предметів. Отож більшу частину проекту учні виконували на уроках. І вчителі, й учні вдосконалили свої ІКТ-навички та навчилися працювати з новими онлайн-ресурсами. Завдяки платформі eTwinning вдалося розширити рамки звичайного уроку та розкрити чудові можливості співпраці з європейськими школами».

Відгуки учнів:

Поліна Владимирська (5 клас): «Мені все сподобалося. Особливо цікаво було працювати в команді на уроках: виготовляти квіти, спілкуватися з учасниками, слухати їхні пісні та ще багато чого цікавого дізнаватися про них. Я люблю квілінг, тому виготовила різні квіти для букету. Дуже задоволена тим, що нам вдалося вчасно та на високому рівні виготовити букет переможцю».

Ярина Кунцьо (5 клас): «Я виготовила волошки з бісеру та зробила квіти за технікою квілінгу. Моя мама допомогла  оформити наш букет. Так що я дуже задоволена роботою і результатом».

 

Гліб Безносенко (5 клас): «Я погодився взяти участь у цьому проекті, тому що я люблю створювати щось оригінальне. Я виготовив квіти, вітальну листівку, навчився працювати з онлайн-ресурсами і створювати колажі, слайд-шоу та відео. Також цікаво було дізнатися про культурні традиції та символи європейських країн».

Ольга Яковенко (5 клас): «Проект дуже сподобався. Ми дізналися багато цікавого, зокрема про Євробачення, про його історію. Дивилися виступи переможців минулих років. І хоч нам не вдалося особисто привітати Сальвадора Собраля, ми створили event «Our congratulations to the winner of Eurovision 2017» в рамках eTwinning live, і на цю подію запросили усіх бажаючих приєднатися до наших привітань. До нашого заходу приєдналось багато представників різних країн, а учасники від Португалії були нам дуже вдячні за такі оригінальні та щирі привітання».

Проект стартував  22.03.2017.