eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

My First Alphabet Book

5 липня 2017 року

Проект був створений для першокласників, які тільки почали вивчати англійську мову як іноземну. Його ідея була намалювати малюнки для кожної літери англійської абетки із зображенням предмета, що починається на цю букву, та створити електронну книжку, наповнену дитячими роботами. Учасники ділилися один з одним відео, де учні співали англійські пісеньки, віталися та представляли себе; а також матеріалами, якими користуються на уроках при вивченні алфавіту у першому класі. На закінченні проекту діти з України зустрілися зі своїми друзями з Греції онлайн. Під час зустрічі вони пригадали всі вивчені літери та слова; пограли у гру «Відгадай слово» за допомогою електронного підручника; потанцювали, зображуючи англійські букви; привіталися та попрощалися англійською, українською та грецькою мовами.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ірина Панасюк, Нововолинська ЗОШ І–ІІІ ст. № 5
Країни-учасники:
Італія Греція Румунія Україна
Мета проекту:
підготувати учнів до вивчення англійської мови у наступному році; навчити їх краще розпізнавати всі букви алфавіту; поповнити їхній словниковий запас.
Предмети:
Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7–15 років
Результати:

Відгук вчителя:

Ірина Панасюк: «Проект був тісно переплетений з навчальною програмою, оскільки учні закріплювали вивчені літери англійського алфавіту за допомогою власних малюнків та вивчали нові для них слова. Діти переглядали відео інших учасників та знайомилися з особливостями вивчення англійської мови в європейських країнах. Особливо приємно вони були вражені після проведення онлайн-зустрічі. Адже під час відеоконференції  малюки мали можливість поспілкуватися з однолітками з Греції та потанцювати разом, імітуючи своїми рухами вивчені букви».

Відгуки учнів:

Богдан Стащишин (1 клас): «Особливо приємно було бачити мої малюнки в електронній книзі та називати слова, зображені на них. А також мені сподобалося танцювати та показувати англійські букви разом з учнями з Греції».

Проект стартував  03.2017.