eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Universal Children’s Day – Toy Exchange

5 липня 2017 року

Проект розраховано на учнів початкової та середньої школи. У ньому діти розширювали свої знання про права дітей та Конвенцію про права дитини, вчилися поважати один одного. Діти створювали малюнки, колажі та інші доробки, які показували, як діти уявляють собі свої Права. Цікавим та корисним було проведення в школах-партнерах Міжнародного Дня до захисту прав дитини. Після чого учні власноруч виготовляли іграшки, які відсилали своїм партнерам. Побачити світлини друзів з Європи з нашими іграшками в руках – найбільше свято, визнання власної праці і творчості.

Universal Children’s Day – Toy Exchange
Вчитель-учасник проекту від України:
Оксана Савченко, Криворізька ЗОШ І–ІІІ ст. № 44
Країни-учасники:
Італія Словаччина Греція Болгарія Туреччина Україна Молдова Вірменія
Мета проекту:
активізувати знання учнів про права дітей; розвинути творчій підхід; сформувати навички роботи з онлайн-сервісами; розвинути навички співпраці між учнями; надати можливість обміну ідеями, враженнями, думками.
Предмети:
Право, Історія, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7–15 років
Інструменти:
фото, онлайн-дошка, зображення та малюнки, PowerPoint, TwinSpace
Результати:

Відгук вчителя:

Оксана Савченко: «Враховуючи те, що я є новачком у програмі eTwinning, участь в такому цікавому проекті стала дуже корисною: допомогла опанувати TwinSpace, навчила планувати свою роботу й керувати роботою дітей. Проект мав на меті виховання свідомого громадянина своєї країни та європейської спільноти в цілому. Він також став частиною обласного проекту «Життя +» та набув соціального значення».

Відгуки учнів:

Аліна Латишенко (9 клас): «eTwinning для нашої школи був чимось новеньким. Можливість спілкуватися з однолітками з інших країн – найбільша перевага. Було цікаво брати участь у грі-квесті до Дня прав дитини».

Катерина Єрмакова (9 клас): «Мені сподобалася друга частина проекту. Було цікаво виготовляти власноруч іграшки. Ми робили «Птахів Щастя». Отримали корисні навички для себе, а також приємно було подарувати іграшку другу. Як класно було побачити фото дітей з Греції та Італії з нашими іграшками-пташками!».

Проект стартував  10.2016.