eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Successful people

27 червня 2017 року

Проект для учнів 10–16 років, основна ідея якого – дослідити, як досягти успіху та поставленої мети. Для цього учасники проекту вивчають досвід відомих людей. Учням необхідно поставити перед собою досяжні цілі, повірити в себе та свій успіх, ретельно спланувати свої дії для досягнення мети; наближатися до неї маленькими кроками; ділитися своїми результатами з учнями, вчителями та батьками. Кожен учасник проекту розповідає, що таке, на його думку, успіх; які кроки він робив, щоб досягти своєї мети; після чого демонструє свої результати у вигляді власного відео. Кожне таке індивідуальне відео стає частиною великого спільного фільму.

Вчитель-учасник проекту від України:
Юлія Федоренко, Сумська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 ім. В. Стрельченка.
Країни-учасники:
Італія Греція Румунія Україна Грузія Вірменія
Мета проекту:
розвинути критичне та логічне мислення учнів; покращити навички командної роботи; навчити їх ділитися своїми ідеями, планувати свою роботу, вірити у свої сили, ставити цілі та досягати їх, презентувати свої досягнення.
Предмети:
Психологія, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10–16 років
Інструменти:
фото, відео, аудіо, електронна пошта, сервіси для створення та розміщення відео онлайн, онлайн-дошки, TwinSpace, Power Point, Movie Maker, Adobe Photoshop, YouTube, Voki.
Результати:

Відгук вчителя:

Юлія Федоренко: «Цей проект дає можливість співпрацювати з країнами-партнерами, обговорювати план дій, обмінюватися інформацією, ділитися власним досвідом.  Маємо змогу постійно навчатися новому – практичному використанню новітніх інформаційних та комунікаційних технологій. Проект є гарним мотиваційним фактором у вивченні англійської мови. Він допомагає зрозуміти, як досягти успіху, вивчаючи досвід відомих людей;  формувати позитивне мислення, вміння планувати  та організовувати власні дії, впорядковувати їх. Ми з учнями працюємо як одна команда, надихаючи  один одного на нові досягнення та звершення».

Відгуки учнів:

Олександр Куприк (10 клас): «Робота в міжнародному проекті такого масштабу – для мене це вперше. Вона принесла мені масу несподіваних приємних емоцій. Особливо цікаво було спілкуватися та співпрацювати із учнями з іншої країни. Цей проект навчив мене не тільки ставити перед собою чітку мету, а й не спинятися на півдорозі, навіть якщо виникають труднощі. Також корисним було опанувати роботу з новими веб-сервісами».

Анна Поліщук (10-Б клас): «Проект дав мені можливість перевірити свої сили, адже я не зовсім вірила, що за місяць можна дійти до поставленої мети. Саме завдяки наполегливості та працелюбності я досягла того, до чого прагнула. Я отримала велике задоволення, взявши участь у цьому проекті. Мені б хотілося, щоб частіше проводилися такі проекти, де учні зможуть розкрити себе».

Валерія Корощенко (10 клас): «Чесно кажучи, я була рада приймати участь у цьому інтернаціональному проекті. Я довела сама собі, що зможу досягти будь-якої мети, продумавши кожен крок. Недаремно Леонардо до Вінчі казав: «Будь-які перешкоди долають наполегливістю». Також завдяки програмі, я отримала навички у сфері відео-монтажу. Дякую за створення цього проекту, для мене це був гарний досвід».

Марина Ліцман (10 клас): «Я отримала великий досвід у роботі з комп`ютерними програмами. Найбільше сподобалося знімати відео англійською мовою, а потім обробляти його спеціальними програмами. Завдяки проекту ми з однокласниками покращили знання як з англійської мови, так і з роботи над відео. Я справді отримала задоволення від цієї діяльності. У майбутньому планую брати участь в подібних проектах!».

Анастасія Кільдей (10 клас): «Завдяки цьому проекту я змогла показати свої таланти іншим та досягла своєї мети. Особливо мені сподобалося те, що я могла виконувати завдання на свій розсуд, проявляти креативність. Надзвичайно цікавою була практика постановки чіткого завдання перед собою і його виконання. Сподіваюся, що буду застосовувати набуті знання у реальному житті».

Анастасія Недбаєва (10 клас): «Цей проект надав мені змогу частіше спілкуватися з іноземцями, додав впевненості у собі та своїх знаннях, зламав мовний бар’єр. Залюбки знімала відео, робила презентації та спілкувалася англійською, що й покращило мої знання. Також навчилася організовувати свій день так, щоб знайти хоча б декілька хвилин для своєї мети й наблизитися до успіху. Хотілося б під час роботи над проектом мати більше часу для обміну знаннями між учнями різних країн. Можливо, навіть відвідати один одного».

Проект стартував  29.11.2016.