Happiness for you and me
12 червня 2017 року
- Вчитель-учасник проекту від України:
- Оксана Нагорна, Полтавська гімназія № 6
- Країни-учасники:
- Мета проекту:
- розвиваючи міжособистісні та міжкультурні навички спілкування учнів усвідомити, що щасливим можна бути лише тоді, коли інші люди навколо – теж щасливі; спільно з партнерами розробити опитувальник «Чи ти щасливий» та реалізувати його серед учнів та батьків; спланувати та реалізувати заходи «Creating happiness», щоб зробити інших щасливими; розробити та відсвяткувати Міжнародний день щастя; поділитися результатами та обмінятися враженнями після реалізації всього задуманого.
- Предмети:
- Іноземні мови, Основи громадянського права, Охорона навколишнього середовища , Етика
- Мови проекту:
- англійська
- Вік учнів:
- 7–15 років
- Інструменти:
- фото, відео, електронна пошта, TwinSpace, You Tube, онлайн-дошка, сервіси для створення колежів, відео, опитувань та ментальних карт
- Результати:
Відгук вчителя:
Оксана Нагорна: «Працювати над реалізацією завдань проекту було надзвичайно приємно, адже сама назва вже говорить про оптимізм, мотивацію та натхнення, якими був просочений весь проект. Учні з радістю відкрили для себе, що хоча всі ми різні та з різних куточків світу, але всіх дітей об`єднують та роблять щасливими одні й ті ж речі, такі як: любов, співпереживання іншим, добрі вчинки, турбота та розділена радість. Кожне завдання проекту виконувалось учнями з ентузіазмом та креативністю. Також вони вчилися планувати, організовувати, поважати думку інших, працювати в команді, а головне – бути щасливими та змінювати світ навколо себе на краще».
Відгуки учнів:
Микита Різник (7 клас): «Праця в проекті дуже мені сподобалася, а також навчила робити добрі справи заради інших. Така атмосфера командної роботи спонукає працювати й працювати. Ми надавали підтримку, допомагали один одному. Всі учасники – великі молодці. Кожен – і вчитель, і учень, – вклав частинку себе в цей проект.
Ілона Кальсіна (7 клас): «Особисто мені дуже сподобалося працювати над проектом. Особливо, коли ми готувалися та відзначали Міжнародний день щастя. Завдання полягало у тому, щоб охопити радістю та добрими справами якомога більше людей. В результаті нам вдалося подарувати щастя всій нашій школі: дітям, батькам, вчителям».
Проект стартував 11.2016.