eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Happiness for you and me

12 червня 2017 року

В сучасному світі бракує щастя, яке може бути виражено всіма можливими проявами доброти і гуманності. Вчителі покликані виховати учнів бути чутливими до потреб інших та дбати про добробут людей, що навколо нас. Кожен з нас має сприймати щастя як дар, яким можна поділитися та примножити.

Вчитель-учасник проекту від України:
Оксана Нагорна, Полтавська гімназія № 6
Країни-учасники:
Італія Словаччина Румунія Туреччина Україна
Мета проекту:
розвиваючи міжособистісні та міжкультурні навички спілкування учнів усвідомити, що щасливим можна бути лише тоді, коли інші люди навколо – теж щасливі; спільно з партнерами розробити опитувальник «Чи ти щасливий» та реалізувати його серед учнів та батьків; спланувати та реалізувати заходи «Creating happiness», щоб зробити інших щасливими; розробити та відсвяткувати Міжнародний день щастя; поділитися результатами та обмінятися враженнями після реалізації всього задуманого.
Предмети:
Іноземні мови, Основи громадянського права, Охорона навколишнього середовища , Етика
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7–15 років
Інструменти:
фото, відео, електронна пошта, TwinSpace, You Tube, онлайн-дошка, сервіси для створення колежів, відео, опитувань та ментальних карт
Результати:

Відгук вчителя:

Оксана Нагорна: «Працювати над реалізацією завдань проекту було надзвичайно приємно, адже сама назва вже говорить про оптимізм, мотивацію та натхнення, якими був  просочений весь проект. Учні  з радістю відкрили для себе, що хоча всі ми різні та з різних куточків світу, але всіх дітей об`єднують та роблять щасливими одні й ті ж речі, такі як: любов, співпереживання іншим, добрі вчинки, турбота та розділена радість. Кожне завдання проекту виконувалось учнями з ентузіазмом та креативністю. Також вони вчилися планувати, організовувати, поважати думку інших, працювати в команді, а головне – бути щасливими та змінювати світ навколо себе на краще».

Відгуки учнів:

Микита Різник (7 клас): «Праця в проекті дуже мені сподобалася, а також навчила робити добрі справи заради інших. Така атмосфера командної роботи спонукає працювати й працювати. Ми надавали підтримку, допомагали один одному. Всі учасники – великі молодці. Кожен – і вчитель, і учень, – вклав частинку себе в цей проект.

Ілона Кальсіна (7 клас): «Особисто мені дуже сподобалося працювати над проектом. Особливо, коли  ми готувалися та відзначали Міжнародний день щастя. Завдання полягало у тому, щоб  охопити радістю та добрими справами якомога більше людей. В результаті нам вдалося подарувати щастя всій нашій школі: дітям, батькам, вчителям».

Проект стартував  11.2016.