eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Four Seasons Hotel

11 травня 2017 року

Проект дуже вдало поєднувався зі шкільною програмою, надаючи можливість учням вивчати теми креативно, у співпраці з однолітками з інших країн. Учні створювали постери, пазли, настільні ігри, онлайн-книги з рецептами страв (які самі готували) та відео; писали вірші; співали пісні; спілкувались онлайн; посилали один одному листівки; відмічали разом свята; обмінювалися насінням квітів та разом спостерігали за тим, як вони ростуть.

Вчитель-учасник проекту від України:
Надія Вовченко, Тетяна Мікрюкова, Леся Щербатюк; Черкаська гімназія № 31.
Країни-учасники:
Італія Польща Іспанія Ірландія Литва Португалія Румунія Великобританія Туреччина Україна
Мета проекту:
розвиток навичок 21 століття, зокрема, спілкування й співпрацю (онлайн-зустрічі, обмін листами і листівками тощо); креативність та уяву (співання пісень, приготування страв, створення віршів, малюнків, настільних ігор та плакатів); технологічну грамотність (створення онлайн-календарів, хмари слів, онлайн-книгу з рецептами тощо); відповідальне громадянство (святкування Європейських свят, обмін традиціями своїх країн); критичне мислення та вирішення проблем (самостійне планування та проведення певних видів діяльності учнями).
Предмети:
Природознавство, Іноземні мови, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Мова та література
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10–11 років
Інструменти:
TwinSpace, Facebook, Skype, фото, відео, електронна пошта, телефон, пошта, онлайн-дошки; сервіси зі створення сайтів, постерів, пазлів, відео, презентацій, хмари слів, онлайн-книг.
Результати:

Відгук вчителя:

Надія Вовченко: «Тільки слова захоплення спадають на думку, щоб описати роботу над цим проектом. Все, починаючи від цікавих видів діяльності, й закінчуючи дружніми стосунками, які продовжуються й зараз, викликало захоплення та зацікавленість в учнів. І вчителі, й учні навчились працювати з новими для них онлайн-інструментами завдяки чітким інструкціям та відео, якими ділились учасники проекту. Завдяки цьому проекту вивчення тем «Пори року», «Погода», «Їжа», «Одяг» та інших стало захопливим і цікавим.».

Відгук учня:

Смірнова Катерина (6 клас):«Мені дуже сподобалось працювати над різними завданнями у проекті, а найбільше – онлайн-зустрічі з нашими партнерами з Туреччини. На Різдво в нас було справжнє свято онлайн: ми співали пісні, розповідали вірші, наші маленькі партнери навіть танцювали для нас танок. Було весело! Коли ми робили постери й хмари слів, робили та грали в настільні ігри, складали вірші,   англійські слова запам’ятовувалися швидше та легше. Я б хотіла і надалі приймати участь в проектах eTwinning».

Проект стартував  16.09.2016