eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Let’s celebrate the European Day of Languages with us!

6 березня 2017 року

Проект був створений до дня святкування Європейських мов. У ході роботи учні дізналися багато цікавої інформації про мови країн партнерів. А під час відеоконференцій навчилися рахувати та вітатися різними мовами. Це надихнуло багатьох учнів до вивчення іноземних мов.

Вчитель-учасник проекту від України:
Надія Головчук, Старокутська ЗОШ I–IIIст.
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Чехія Греція Франція Іспанія Литва Румунія Україна
Мета проекту:
підвищення обізнаності про багату лінгвістичну різноманітність Європи, заохочення до навчання в школі і поза школою; знайомство зі звуками й алфавітом інших європейських мов; розвиток творчих здібностей.
Предмети:
Іноземні мови, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Музика, Образотворче мистецтво
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7–14 років
Інструменти:
пошта, електронна пошта, фото, відео, Facebook, Skype, TwinSpace, YouTubе; сервіси для створення постерів, відео, монтажу, хмари слів та історій онлайн.
Результати:

Відгук вчителя:

Надія Головчук: «Над проектом працювати було надзвичайно цікаво. Ми надсилали листівки, малюнки, співали пісні, розказували скоромовки українською та англійською мовами, вивчали слова, вчилися рахувати різними мовами, проводили виставку отриманих від партнерів листівок до міжнародного дня європейських мов. Та найбільше моїм учням сподобалися онлайн-конференції, де вони спілкувалися з ровесниками з інших країн англійською мовою. Це було фантастично».

Відгуки учнів:

Андріана Кузменюк (6 клас): «Участь у проекті дала мені можливість поспілкуватися з моїми однолітками із Польщі, Італії, Франції, Іспанії. Це було надзвичайно весело та цікаво. Ми мали нагоду поспілкуватися не лише англійською мовою, а й іншими мовами. З деякими  учасниками проекту і надалі підтримую  тісний зв’язок».

Проект стартував  08.2016.