eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

The Defenders of Peace

9 лютого 2017 року

Проект зібрав тих, хто розуміє важливість миру в світі та тих, хто вирішив стати на його захист. Він передбачає популяризацію культури миру, заснованої на загальних цінностях поваги до життя, свободи, справедливості, солідарності, толерантності, прав людини і рівності між людьми. Проект торкнувся питань соціальної справедливості, прав людини, сталого розвитку, наслідкам конфліктів та їхньому вирішенню, міжкультурному діалогу та примиренню. У ході проекту учасники виконували різні завдання та створювали валізу та ляльку миру, яка подорожує зі школи до школи. Кожна школа доповнювала валізу та дописувала історію про ляльку миру та її сестер. У вересні (у Міжнародний день миру) кожна школа-учасник висаджувала дерева заради миру.

Вчитель-учасник проекту від України:
Оксана Штих, Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91; Наталія Пономарьова, Кам’янська гімназія № 39
Країни-учасники:
Італія Польща Греція Болгарія Франція Румунія Туреччина Україна
Мета проекту:
дати можливість учням набувати нові знання, уміння і навички, які будуть сприяти формуванню культури миру і ненасильства в суспільстві; поглибити знання з англійської мови, географії, історії та вдосконалити навички ІКТ; познайомити учнів з правами дитини та людини, навчити їх розуміти, коли вони порушуються; розвинути навички комунікації, аргументації, співробітництва та вирішення конфліктів.
Предмети:
Історія, Географія, Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
4–16 років
Інструменти:
пошта, електронна пошта , фото, відео, Facebook, Skype, TwinSpace, YouTubе, Google Docs, онлайн-дошки, презентації та карти, сервіси для командної роботи, створення постерів, аватарів, відео, монтажу, хмари слів та історій онлайн
Результати:

Відгук вчителя:

Оксана Штих: «Проект є дуже важливим, особливо для  нашої країни. Ми знаємо, що таке  війна і дуже сподіваємося – мир прийде на нашу землю. Також завдяки онлайн-спілкуванню  проект  мотивує учнів до вивчення англійської мови для кращого спілкування з однолітками. Дуже сподобалася спільна  командна робота  з різними онлайн-сервісами та  ідея з Валізою миру, для якої ми писали свою частину історії, ділилися своїми враженнями, малювали спільні картини,  створювали ляльки… На уроках правознавства  діти розбирали права дитини та вивчали різні правознавчі організації. Завдяки цьому проекту ми з учнями познайомилися з великою кількістю цікавих T-інструментів, про які раніше навіть не чули».

Відгуки учнів:

 Анна Акулова (10 клас):  «Для мене було дуже цікаво приймати участь в цьому проекті. Спілкування з дітьми з інших країн, виконання  різних завдань. Особливо сподобалась Валіза миру, з якою нам не хотілося розставатись та посадка дерев за мир.  Ми проводили конкурс малюнків про мир, створювали символи миру, співали пісні про мир та обмінювалися  результатами нашої роботи».

Валерія Губарева (7 клас): «Я в цьому проекті від самого початку. Я пам’ятаю  з  якою гордістю я шукала  та розміщувала інформацію про нашу країну, як ми вибирали логотип нашого проекту, як створювали презентацію про нашу школу. Раніше я дуже  боялася спілкуватись  англійською, але після Skype-конференції з нашими партнерами побачила, що роботи помилки – не страшно. Я дуже пишаюсь, що я – учасник проекту «Захисники миру».

Проект стартував  01.08.2016.