eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

DEUTSCHLAND INTERNATIONAL

2 грудня 2016 року

Скільки країн і народів – стільки й різних стилів життя, обрядів, звичаїв, які відрізняються ідейною спрямованістю, філософією, значеннєвим та емоційним змістом. Завдання проекту – ознайомлення з історією, культурою, видатними людьми й традиціями Німеччини (мову якої вивчають учасники проекту), а також презентація своєї країни.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ірина Кукушкіна , Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ст.№ 5, м. Буча
Країни-учасники:
Словаччина Чехія Туреччина Україна
Мета проекту:
активізація пізнавальної діяльності учнів та розвиток корисних навичок: комунікативних здібностей через спілкування німецькою мовою, грамотності, планування, роботи в команді, вміння бачити проблеми та приймати рішення, отримувати й використовувати інформацію.
Предмети:
Іноземні мови, Мова та література, Образотворче мистецтво, Географія, Історія
Мови проекту:
німецька
Вік учнів:
15–17 років
Інструменти:
: електронна пошта, Power Point, відео, фото, малюнки, онлайн-презентації, Voki, YouTube, TwinSpace
Результати:

Відгук вчителя:

Ірина Кукушкіна: «Ми всі отримали величезне задоволення під час роботи у проекті. Учасники вивчали і представляли інформацію про Німеччину, про свої власні країни, обговорювали теми зі шкільної програми в рамках онлайн-зустрічей («Хобі», «Видатні люди», «Свята та звичаї», «Національна кухня» і «Подорож»). Був проведений конкурс на найкращий логотип проекту, у якому перемогла  наша команда. Були  підготовлені завдання та ігри-квести для партнерів по проекту , тож всі учасники мали можливість дуже креативно вивчати німецьку мову. Це було незабутнє спілкування як для учнів, так і для вчителів».

Відгуки учнів:

Валерія Терганова: «Не можна забути весь цей час, який ми провели разом у проекті. Я отримала можливість поспілкуватися з моїми однолітками із Чехії, Словаччини та Туреччини. Знайомство наше відбувалося за допомогою цікавих ігор. Це було надзвичайно весело. Ми мали нагоду поспілкуватися німецькою мовою. З деякими  учасниками проекту і надалі підтримую з тісний зв’язок. Це чудова можливість обмінятися різними думками, дізнатися, як все відбувається в інших країнах.  І ще я зрозуміла, що немає ніяких кордонів у людському спілкуванні, та що ми всі прагнемо мирного, спокійного життя».

Проект стартував  15.10.2015.