eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Call me maybe

16 листопада 2016 року

В проекті брали участь учні 7 та 9 класів. Вони працювали над темами «SMS-мова», «Дослідження використання телефонів та інтернету», «Історія телефонів» і «Телефони майбутнього»; створили блог, на якому розмістили матеріали проекту та коментарі його учасників. Також було організовано 4 онлайн-чати та 1 відеоконференція.

Call me maybe
Вчитель-учасник проекту від України:
Галина Могиляк, Львівська спеціалізована ЗОШ № 81 ім. П.Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови
Країни-учасники:
Польща Іспанія Литва Україна
Мета проекту:
розвинути аналітичне та логічне мислення учнів, проаналізувати застосування телефонів та використання інтернету на теренах країн-учасниць; навчитися співпрацювати у міжнародних командах, використовувати нові технології, робити пошукові завдання, організовувати свою роботу та пристосовуватися до нових для себе ситуацій.
Предмети:
Історія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Математика/Геометрія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
13–16 років
Інструменти:
відео, блог, онлайн-дошки, інтелектуальні карти, телефон, електронна пошта, соцмережі, Twinspace, Google Drive, Skype, Popplet, Voki
Результати:

Відгук вчителя:

Галина Могиляк: «Для мене проект був можливістю побачити, що сучасне навчання досягло нового рівня завдяки новітнім технологіям. У випадку учнів з України, проект розпочався саме тоді, коли діти вивчали тему інтернет-залежності та новинок техніки. Тому,  проект не лише бездоганно був інтегрований у навчальний план, але також допоміг збагатити процес навчання. Учні мали можливість використовувати свої знання у живому спілкуванні зі своїми однолітками з інших європейських країн, що було для них потужною мотивацією до співпраці. Це наш перший проект, що одразу став успішним. Тому це дуже велика для нас перемога!».

Відгуки учнів:

Зоряна Козак (8 клас): «За допомогою цього проекту я значно покращила свої мовні навички. Я мала можливість поспілкуватись англійською мовою з дітьми з інших країн. Це були найцікавіші заняття і я би хотіла, щоб їх стало більше. Також я допомагала створювати презентацію, для якої самостійно шукала інформацію, збільшуючи свій словниковий запас. Якщо у вас є можливість долучитися до одного з таких чудових проектів,то обов'язково це зробіть, адже це буде гарною можливістю вдосконалити знання!».

Марта Лінник (10 клас): «Мені надзвичайно сподобалося працювати у цьому проекті. Було дуже цікаво спілкуватися з іноземними учнями та співпрацювати з ними. Також я дізналася багато нового, створюючи презентацію про  мобільні телефони. Наприклад, історію їхнього створення, чи інформацію про те, які телефонні пристрої будуть в майбутньому. Це був дуже захоплюючий та повчальний досвід і я буду дуже рада працювати в подібних проектах наступного разу!».

Алі Аль Арусі (8 клас): «Проект був  корисним для мене, оскільки у нас було багато спілкування англійською мовою з підлітками з інших країн. Як з іноземцями, так і з однокласниками, ми були однією командою. Мені сподобався кожен етап проекту. Робота була не лише пізнавальною, але й веселою та цікавою!».

Проект стартував  20.10.2015.