eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Follow our magic trails

13 жовтня 2016 року

Учасники проекту крок за кроком створювали магічне, ідеальне місто мрій. Учні вивчали місцеві історії, звичаї, традиції, пам'ятники, музику й легенди країн-партнерів, та порівнювали різні міста, – щоб виявити подібне та відмінне; зрозуміти проблеми, з якими стикається кожна територія; вибрати улюблене місце; спільно підготувати карту уявного міста і казки. Лялька Твінна Смайлі стала головним героєм проекту. Вона подорожувала з країни до країни, від школи до школи, збираючи подарунки-представлення команд та листи. Завданням учнів було намалювати частинку мапи уявного міста на сукні ляльки та написати свій розділ казки, доповнюючи його ілюстраціями. Результатом проекту стало спільно створене місто мрій на сукні ляльки та інтерактивна книга-казка про пригоди дівчинки Твінни Смайлі.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ольга Яблонська, Спеціалізована школа І ст. № 244, Київ
Країни-учасники:
Бельгія Греція Україна
Мета проекту:
Навчити учнів співпрацювати й спілкуватися один з одним; дослідити соціально-культурні аспекти життя партнерських шкіл, знайти загальні та відмінні риси з власним шкільним життям; зібрати інформацію про місцеву історію, звичаї, традиції і музику країн-партнерів; виявляти проблеми, з якими стикається кожна територія; підвищити активну громадянську позицію. Також покращити рівень володіння англійською мовою; розвинути лідерські й творчі здібності, уяву учнів; розширити їхні навички в сфері ІКТ (пошук в Інтернеті, використання інструментів Web 2.0 тощо); дати розуміння, як використовувати існуючі мапи в якості джерел інформації, а також навчити їх створювати власні.
Предмети:
Природознавство, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Географія, Історія, Предмети початкової школи, Предмети дошкільного циклу
Мови проекту:
англійська, грецька
Вік учнів:
4-8 років
Інструменти:
фото, відео, TwinSpace, пошта, електронна пошта, телефон, PowerPoint , Facebook, блог, онлйн-дошка; онлайн-сервіси для створення постерів, відеороликів, карт, анкет опитування, пазлів та книг
Результати:

Відгук вчителя:

Ольга Яблонська: «Це був наш перший рік та перший проект у програмі eTwinning. Проектна робота вийшла далеко за межі школи та навчального року. До нього долучилися всі: батьки, родичі, адміністрація школи, вчителі та учні інших класів. Навіть влітку учні не бажали закінчувати роботу в проекті , тому на базі літнього мовного табору було проведено ряд відео-конференцій зі школами Греції. Проект став настільки цікавим та інформативним, що і в цьому році ми продовжимо роботу з цими ж партнерами».

Відгуки учнів:

Дарій Кузьма (3 клас): «Проект приніс нам багато користі: ми підвищили свій рівень знань, навчилися поєднувати приємне з корисним . Завдяки проекту ми поринули у світ творчості та англійської мови. Мені сподобалося, що в проекті взяли участь багато дітей з різних країн, регіонів, шкіл. Та самими приємними моментами стали відзнаки!».

Майкл Ендрю Белл (3 клас): «Мені сподобалося все!Завдяки проекту я зміг почути і побачити школярів з різних країн. Як на мене, це корисно для практики англійської мови. Головне – я знайшов нових друзів!».  

Проект стартував  10.11.2015.