eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

The Way We Are

6 липня 2016 року

Які у далеких від нас куточках Землі живуть діти; які свята вони святкують; на якій мові розмовляють, що їдять; як можна спланувати туди подорож та що з того, що я знаю про них, – правда, а що – вимисел? Відповіді на ці запитання шукали учасники проекту. Їхнє дослідження проходило у вигляді листування, вікторин, онлайн-спілкування, вивчення пісень; створення та обговорення презентацій та відео; святкування спільних свят і виготовлення вітальних листівок.

Вчитель-учасник проекту від України:
Олена Науменко, Черкаська гімназія № 31; Олеся Панова, Харківська спеціалізована школа № 156
Країни-учасники:
Мальта Україна
Мета проекту:
дати дітям можливість дізнатися якнайбільше про іноземну країну (Мальту); а також вивчати англійську мову (теми «Учень та його оточення», «Моє дозвілля», «Національні символи», «Їжа», «Зимові свята», «Моя улюблена тварина», «Моя країна», «Моє місто) не просто як шкільний предмет, а як мову, потрібну для спілкування у реальному житті з однолітками з різних країн
Предмети:
Географія, Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
8–10 років
Інструменти:
фото, відео, телефон, пошта, електронна пошта, аудіо, PowerPoint, соцмережі, сервіси зі створення відео та групового обговорення різних матеріалів в онлайн
Результати:

Відгук вчителя:

Олена Науменко: «Цей проект ще раз довів,що спілкування з носіями мови, яку вивчаєш, є дуже ефективним методом вивчення цієї мови. Діти писали листи та листівки для своїх друзів з Мальти,а не просто для вчителя й отримання оцінки. Неможливо передати, з якою радістю вони чекали на наступний лист чи відео; малювали й готували презентації. Проект перетворив звичайні уроки у цікаву та захоплюючу пригоду».

Відгуки учнів:

Марія Шепецька: «Мені дуже сподобалося шукати інформацію про Мальту, дізнаватися про її географічне положення та  історичні місця. Найбільше мене вразило,що за розміром Мальта така сама, як наша область, тоді як я завжди думала, що вона набагато більша».

Христина Яременко: «Коли ми надіслали вітальні листівки й отримали відповідь від партнерів, я дуже хвилювалася, тому що це була моя перша листівка, яку я отримала з-закордону. Тепер мрію поїхати на Мальту».

Проект стартував  20.10.2015.