eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Let's do puzzle And bind the countries together

8 червня 2016 року

Основна ціль проекту – створення карти Європейських країн. Кожна країна-учасник отримала частинку пазлу, яку треба було оформити в національному стилі. Учні знайомились з історією, культурою й традицією інших країн, а також презентували свою країну. Таким чином ми об’єднали країни, склавши спільний пазл та дізнавшись про кожну з країн щось цікаве й особливе.

Let
Вчитель-учасник проекту від України:
Інна Левченко, КЗ ЗНЗ І ст. – гімназія № 39, Дніпродзержинськ
Країни-учасники:
Польща Словаччина Греція Голландія Латвія Румунія Туреччина Україна Молдова
Мета проекту:
розвинути ключові компетенції учнів; поглибити знання про країни, що беруть участь у проекті; розвинути навички IT й командної роботи; створити оригінальні та креативні роботи
Предмети:
Історія, Географія, Технологія та дизайн , Образотворче мистецтво, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10–15 років
Інструменти:
електронна пошта, Power Point, відео, фото, малюнки, Project Diary, TwinSpace
Результати:

Відгук вчителя:

Інна Левченко: «Дуже творча та цікава робота відбулась в рамках проекту. Мені було дуже важливо, щоб діти працювали с задоволенням та самостійно приймали рішення. Кожен етап роботи був особливим та корисним. Учні мали змогу працювати, як на уроках (тому що проект був пов'язаний з навчальною програмою), так і в позаурочний час».

Відгуки учнів:

Ірина Мельник (7 клас): «Я обожнюю все, що пов’язано з англійською мовою та малюванням. Ми створювали цікаві творчі роботи, розповідали про свою країну, малювали частину пазла».

Ян Левченко (7 клас): «Для мене найцікавішим було побачити цілу карту з різними країнами та частинку свого пазлу, пов’язаного з іншими. Також, звичайно, корисно було поділитись враженнями та поспілкуватись англійською мовою з друзями з інших країн». 

Проект стартував  18.08.2014.