eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Making an international movie

4 травня 2016 року

Проект мав на меті створення спільного відеозаклику до миру за допомогою мови жестів. В рамках нього кожна команда шкіл-партнерів знімає своє відео, яке є частиною спільного фільму. Також проект направлений на усвідомлення підлітками важливості миру у всьому світі.

Вчитель-учасник проекту від України:
Діана Гетте, Дніпровська ЗОШ I-III ст. Білозерської районної ради Херсонської обл.
Країни-учасники:
Польща Естонія Румунія Туреччина Україна Туніс
Мета проекту:
виховати толерантне відношення до інших народів та до людей з обмеженими можливостями через співпрацю та вивчення жестової мови; популяризувати ідею важливості миру на землі; розвинути в учнів соціальні навички поваги до різних культур, а також лідерство, відповідальність, творчість, ініціативність та здатність до самонавчання.
Предмети:
Іноземні мови, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Музика, Акторська майстерність
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
3–20 років
Інструменти:
блог, пошта, фото, відео- та аудіоматеріали, PowerPoint, e-books, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Діана Гетте: «Проект «Making international movie» це можливість привернути увагу дітей до потреб людей з обмеженими можливостями та до усвідомлення важливості миру на Землі. Діти заявляють про себе, хочуть бути почуті та жити в мирі з цілим світом. Проект дуже зацікавив учнів, адже він надав їм можливість самостійно обирати шлях та ресурси для свого навчання. Крім того, учні самостійно писали сценарій, розподіляли ролі та монтували відео. Результат надихнув на участь у наступному проекті, пов’язаному з вивченням жестової  мови. Пишаюся своїми учнями, які не зупиняються на досягнутому, а прагнуть до самовдосконалення».

Відгуки учнів:

ЯНА ЯХНО (10 клас): «Мова жестів надзвичайно складна, але цікава. Наш проект подарував мені прекрасну нагоду освоїти її. Тепер я можу не тільки розуміти людей з обмеженими можливостями, а й розмовляти з ними. Також це гарна можливість для практики роботи в команді, що мені особливо подобається» .

Любов Щербина (10 клас): «Мені дуже сподобалося брати участь у проекті. По-перше, тому що тема проекту є справді важливою та актуальною у наш час. По-друге, мені сподобалось працювати у команді, висловлювати свої думки та разом досягати результату. Також це був гарний шанс реалізувати свої  задуми й плани, та навчитися користуватись онлайн-сервісами. Впевнена, що проект нікого не залишив байдужим».

Проект стартував  13.11.2015.