eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

2/3 of the Earth is covered by water

3 березня 2016 року

Проект заснований для вивчення складу води, її хімічних і фізичних властивостей. Включає в себе дослідження водних об’єктів, мешканців флори і фауни країн-учасниць. Висвітлює тему унікальності води, її великої ролі в існуванні людини та живих організмів.

Вчитель-учасник проекту від України:
Анастасія Ситнік, Середня спеціалізована загальноосвітня школа № 126 з поглибленим вивченням французької мови, Дніпропетровськ.
Країни-учасники:
Франція Литва Румунія Туреччина Україна Грузія Туніс
Мета проекту:
спонукати учнів дізнаватися про унікальні характеристики води та її роль на планеті Земля, обговорити екологічні аспекти водних ресурсів
Предмети:
Фізика, Історія, Географія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Біологія, Хімія
Мови проекту:
французька, англійська
Вік учнів:
11–15 років
Інструменти:
фото, аудіо та відео, електронна пошта, телефон, Kizoa, YouTube, Рadlet сервіси для відеомонтажу, відеоконвертер
Результати:

Відгук вчителя:

Анастасія Ситнік: «Для мене, як для вчителя хімії, було цікаво і корисно працювати над проектом, який об’єднує цілу низку природничих наук. Він чудово  вписується у шкільну програму з хімії 8 класу, тому більшу частину проекту ми виконували саме під час уроків. Також нам вдалося заручитися підтримкою вчителя фізики, що допоміг в реалізації деяких дослідів. Чудово спостерігати, як діти починають більше цікавитися природничими науками».

Відгуки учнів:

Асія Кспоян 8 клас): «Я дуже люблю природничі науки, а цей проект дав змогу дослідити воду з точки зору фізики, хімії, біології, екології, географії. Класно, що готуючись до проекту, ми одночасно готувалися до домашніх робіт з хімії та фізики.

Антон Бармаков (8 клас): «Я отримав велике задоволення від участі у проекті, оскільки нами виконувалась велика кількість хімічних та фізичних дослідів. До того ж цей проект стимулював нас до покращення знань з англійської та французької мов».

Проект стартував  17.09.2015.