eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Дед Мороз/Kalėdų Senelis /Santa Claus/Moș Crăciun

1 лютого 2016 року

У кожній країні є свій новорічний герой, який приносить дітям подарунки; дорослим –надію, кожному з нас – казку. Тож під час даного проекту учні представляли Діда Мороза своєї країни за допомогою малюнків, відео, фотографій та різноманітних IСT-інструментів. Також учасники провели дослідження на тему «Злі духи Різдва», під час якого було виявлено, що майже в кожній країні-учасниці проекту поруч з добрим Дідом Морозом, який приносить подарунки гарним дітям, обов'язково існує і злий дух, що карає неслухів. Учні не лише обмінялися вітальними листівками на Новий Рік, але й ознайомилися з новими сервісами для створення онлайн-публікацій.

Вчитель-учасник проекту від України:
Вікторія Ломака, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I-III ст. № 5
Країни-учасники:
Польща Словаччина Греція Болгарія Литва Німеччина Латвія Румунія Туреччина Україна Грузія Молдова Вірменія
Мета проекту:
дізнатися якомога більше новорічних традицій різних країн-учасниць, обмінятися новорічними привітаннями зі своїми партнерами та оволодіти новими IСT-інструментами
Предмети:
Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Мова та література, Образотворче мистецтво, Географія, Історія
Мови проекту:
англійська, німецька, болгарська, румунська
Вік учнів:
3-20 років
Інструменти:
фото, відео, PowerPoint, пошта, блоги, онлайн-журнал
Результати:

Відгук вчителя:

Вікторія Ломака: «Для мене корисним було дізнатися про нові цікаві онлайн-сервіси. Я познайомилася з креативними людьми з різних країн. Мої учні мали змогу листуватися зі своїми однолітками, отримати нові навички та знання про новорічні традиції Європи. Проект був пов'язаний зі шкільною темою «Зимові свята», тому в листівках учні не лише привітали своїх партнерів, але й описали традиції святкування Нового Року та Різдва в Україні».

Відгуки учнів:

Вікторія Лапенко (5 клас): «Проект мені дуже сподобався, бо я познайомилася ще з одним другом за листуванням. Також я дізналася багато нового про добрих та злих духів Різдва».

Проект стартував  17.11.2015.