eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Have you had your breakfast today?

13 січня 2016 року

Проект направлений на усвідомлення підлітками розуміння важливості якості продуктів, якими вони снідають, та здорового харчування загалом. Учні опрацьовують матеріали відомих вчених та дієтологів про важливість здорового харчування та планування раціону відповідно до власних потреб. За допомогою сучасних інтернет-ресурсів вони діляться ідеями та результатами своєї роботи; звикають вживати корисні та поживні сніданки. Очікуваним результатом є Breakfast Planner, які учні створюють з урахуванням уподобань та потреб свого віку, що стане у пригоді не лише учасникам проекту, але й усій родині eTwinning.

Вчитель-учасник проекту від України:
Галина Духович, Грицівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Хмельницька обл.
Країни-учасники:
Італія Греція Україна
Мета проекту:
дати учням розуміння того, що корисна їжа – головна потреба людини для росту і розвитку; популяризувати ідею здорового та поживного сніданку; розвинути вміння працювати у команді; покращити навики спілкування іноземною мовою
Предмети:
Біологія, Іноземні мови, Географія, Основи здоров’я
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
14-18 років
Інструменти:
аудіо- та відеоконференції, веб-публікації, чат, електронна пошта, форум, відео, зображення та малюнки, Skype, Powerpoint, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Галина Духович: «Здорове харчування – запорука здоров’я. А корисний і поживний сніданок – основа щоденного раціону школяра. Учні працювали над своїм раціоном з наукової точки зору та переконались у тому, що діти мають вживати здорові та поживні  сніданки, щоб бути сконцентрованими, активними, уважними та успішними на уроках. Проект був інтегрований у навчальний процес ,оскільки  на уроках основ здоров’я і англійською мови вивчалися теми «їжа» та «здорове харчування»; також учасники готували корисні повідомлення для учнів всієї школи під час проведення тижня «Здорового способу життя».

Відгук учня:

Вероніка Макуха (10 клас): «Мені дуже сподобалося брати участь у проекті, адже я багато дізналась про здорове харчування й те,що дуже важливо правильно планувати свій здоровий раціон дня. Також я покращила свою англійську та в спілкуванні з іноземцями відчуваю себе впевненішою. Мені надзвичайно цікаво було розмовляти з учнями інших країн; я знайшла нових друзів,з якими постійно спілкуюсь».

Проект стартував  12.09.2015.