eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Water is Life

30 грудня 2015 року

Учні досліджували важливе значення води в житті людини, проблеми забруднення води та її нестачі, а також пропонували реальні шляхи вирішення цих проблем. Під час роботи над проектом діти створювали постери, соціальну відеорекламу, мультфільм та фільм; провели 14 наукових дослідів; малювали малюнки; обмінювалися напрацюваннями з партнерами. Наприкінці проекту було проведено Skype-конференцію, під час якої учні обговорили всі питання та проблеми, які вони досліджували. Всі матеріали проекту були представлені на шкільних виставках країн-учасниць у Міжнародний день води.

Вчитель-учасник проекту від України:
Надія Вовченко, Черкаська гімназія № 31
Країни-учасники:
Німеччина Україна
Мета проекту:
ознайомити учнів з важливим значенням води в нашому житті, проблемами її нестачі, стимулювати до пошуків шляхів їхнього вирішення; вдосконалити комунікативні навички та встановити дружні стосунки з партнерами під час співпраці; навчити учнів користуватися новими ІКТ
Предмети:
Хімія, Біологія, Іноземні мови, Географія, Фізика
Мови проекту:
англійська, німецька
Вік учнів:
14-16 років
Інструменти:
онлайн-карти, електронні журнали, онлайн-сервіси для створення презентацій, електронна пошта, фото, відео та зображення, відеоредактори, Skype
Результати:

Відгук вчителя:

Надія Вовченко: «Я отримала корисний педагогічний досвід предметно-мовного інтегрованого навчання та побачила високу результативність цього методу. Учні не тільки вдосконалили навички володіння англійською мовою, а й покращили свої знання з інших предметів та навчилися пов’язувати отримані знання з реальним життям. Проект проходив паралельно з вивченням теми: «Проблеми навколишнього середовища».

Відгук учня:

Анна Волова: «Нашій команді було дуже цікаво працювати над проектом. Найбільше нам сподобалося робити досліди та спілкуватися з німецькими учнями по Skype. Ми дізналися багато корисної інформації про водні ресурси світу та нашого міста. Також ми зрозуміли, як економити воду та розповіли про це іншим учням нашої школи».  

Проект стартував 21.01.2015.