eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Los misterios del bosque

22 грудня 2015 року

Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2015 року в Україні. Учасники проекту знайомляться з легендами про ліс та рослини, а також презентують їх у вигляді коміксів (іспанською мовою).

Вчитель-учасник проекту від України:
Олена Балуба, НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 9 – спеціалізована школа», Олександрія
Країни-учасники:
Іспанія Україна
Мета проекту:
покращити володіння іспанською мово; поглибити знання про культуру своєї та інших країн, зокрема, познайомитися з традиційними легендами; удосконалити використання ІКТ; розвинути таланти учнів; навчити дітей цінувати культурне надбання та бережно ставитися до природи
Предмети:
Образотворче мистецтво, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Природознавство, Біологія
Мови проекту:
іспанська
Вік учнів:
14-16 років
Інструменти:
фото, відео, PowerPoint, електронна пошта, аудіо та відео, пошта, телефон тощо
Результати:

Відгук вчителя:

Олена Балуба: «Це був дуже корисний досвід, оскільки мої учні співпрацювали з дітками зі інших країн, і ми маємо позитивні результати. Діти розвинули іспанську – розмовну мову, письмо, читання та аудіювання; а вчителі обмінялися досвідом та навчилися організовувати роботу на відстані».

Відгуки учнів:

Максим Макайда (11 клас): «Це був наш перший проект, тому спершу ми не знали з чого почати, але завдяки порадам вчителя, невпевненість зникала і ми взялися за роботу. До проекту я не знав, що мої однокласники вміють гарно малювати (вони створювали ілюстрації до легенд); не міг уявити, що створювати відео – так цікаво і весело! Проект показав, що робота в команді дає гарні результати, а наша Іспано-марокко-українська команда – найкраща!».

Вікторія Алєксандрова (11 клас): «Міжнародний проект!» – звучить цікаво. Під час роботи над проектом ми переконалися в тому, що діти нашого віку з інших країн мають ті ж самі вподобання та інтереси. Ми на практиці змогли використати знання, здобуті на уроках іспанської мови, і зрозуміти, що наш рівень є досить високим. Було цікаво дізнатися, що світ легенд трьох різних країн – такий схожий. На згадку про проект лишилося море вражень, фотографій та позитивних спогадів».

Проект стартував 12.2014.