eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Interesting Mathematics

22 грудня 2015 року

Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2015 року в Україні. Проект об’єднав учителів та учнів – любителів математики з України, Латвії та Угорщини. Він допоміг розвинути логічне мислення, вдосконалити англійську мову та знайти однодумців за кордоном. Учні не тільки презентували себе, свої школи, міста, країни та багато спілкувалися онлайн; але й збирали та розв’язували цікаві математичні завдання, обмінювалися ними із закордонними партнерами, проводили математичні турніри на основі зібраного матеріалу, визначали найцікавіші та найскладніші завдання тощо. Фінальним продуктом стала електронна книга «InterestingMathematics», яка містить найцікавіші завдання і користується популярністю в усіх школах-учасницях проекту та розповсюджується серед ітвінерів з інших країн.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ольга Савченко, Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області
Країни-учасники:
Угорщина Латвія Україна
Мета проекту:
підвищити інтерес учнів до вивчення математики; розвинути математичне мислення, навчитися розв’язувати задачі; вдосконалити знання англійської мови та володіння комп’ютерними технологіями; познайомити учнів з життям їхніх однолітків з інших країн, розказати про життя в Україні, обмінятися традиціями
Предмети:
Історія, Географія, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Математика/Геометрія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
13-14 років
Інструменти:
відео, фото, зображення та малюнки, фотошоп, соцмережі, електронна пошта,електронні книги, презентації в PowerPoint та Prezi, Word, Learning Apps, YouTube, Google Earth, Skype
Результати:

Відгук вчителя:

Ольга Савченко: «Проект добре інтегрувався в навчальну програму. Математична та мовна компетенції учнів значно покращилися. Діти не тільки з цікавістю розв’язували задачі, а й самі складали завдання, перекладали їх на англійську мову, проводили турніри й опитування, залучали до співпраці вчителів математики, інформатики, історії та географії. Проект також сприяв покращенню знань учнів з історії та географії, допоміг оволодіти новими інформаційними технологіями, навчитися безпечному користуванню Інтернетом, швидко шукати необхідний матеріал та створювати форуми і групи за інтересами. У свою чергу вчителі поспілкувалися з колегами шкіл-партнерів, вдосконалили знання англійської мови та обмінялися корисними методиками. Всі учасники використовують набутий досвід і після завершення роботи в проекті».

 

Відгук учня:

Софія Стокоп (9 клас): «Проект допоміг мені полюбити математику, зрозуміти, що вона може справді бути цікавою. Я вдосконалила свою англійську мову, стала впевненіше почуватися при спілкуванні з іноземцями. Робота в проекті сприяла покращенню відносин і співпраці учнів з учителями, зробила уроки цікавішими. Ми також навчилися користуватися новими інтернет-ресурсами та комп’ютерними технологіями, про які раніше навіть не чули. Найбільше сподобалося наживо спілкуватися з учнями та вчителями інших шкіл та дізнатися, яка у них школа, як проходять уроки. Я дуже вдячна вчителю, що залучив мене до роботи в проекті. Тепер я беру участь в предметних олімпіадах з англійської мови та математики».

Проект стартував  28.12.2014.