eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Fruit growing in different parts of Europe

18 грудня 2015 року

Учнi обирали за бажанням фруктовi дерева, що ростуть в Українi; досліджували природнi та клiматичнi умови, що сприяють їхньому вирощуванню у своїй мiсцевостi. Також вони з’ясовували походження назви фрукту, шукали його в казках, легендах та прислiв’ях. Обов’язковим завданням було створення галереї творів свiтового мистецтва, пов’язаних з цим фруктом та приготування рецепту улюблених солодощiв. З метою розширення соцiокультурних знань учнi дiзнавалися, чи iснують народнi або релiгійнi свята зі вшанування фруктiв у своєму регонi.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ааддi Наталiя Миколаївна; Полтавський мiський багатопрофiльний лiцей № 1 iм. I. П.Котляревського.
Країни-учасники:
Великобританія Туреччина Україна Азербайджан
Мета проекту:
з’ясувати спiльне та вiдмiнне в умовах (природних, кліматичних, соціокультурних) вирощення фруктових дерев у рiзних частинах Європи
Предмети:
Основи здоров’я, Географія, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11-13 років
Інструменти:
фото, відео, e-mail, пошта, PowerPoint
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Аадді: «Робота над проектом  дала моїм учням неоціненний  досвід роботи з різними джерелами  iнформацii, включно з бiблiотеками та Полтавським краєзнавчим музеєм. Дiти вчилися працювати в командi, допомагати одне одному. Всi учасники отримали величезну естетичну насолоду під  час захисту проектів, що вiдбувся в присутностi  батькiв та наукових працiвникiв у Докучaєвськiй  залi краєзнавчого музею.  Неначе сам професор Докучаєв  слухав повідомлення  дітей про грунти та клiмат рiдноi Полтавщини; про згадки різних фруктiв у  бiблейських легендах, загадках, прислiв’ях;  та  з захопленням переглядав шедеври свiтового мистецтва  з їхнім зображенням!».

Відгуки учнів:

Вiкторiя Чистякова та Катерина Мельник (9 клас): «Було надзвичайно цiкаво працювати над проектом та вiдчути себе трохи науковцем. Але  найприємнішим було «Солодке свято урожаю», на якому кожен iз нас  презентував свою улюблену страву. Ох i попоїли ми яблучних пирогів, млинцiв  iз фруктовою начинкою та тістечок, чого там тiльки не було!Чекаємо  з нетерпінням на участь в наступному цікавому проектi!».

Проект стартував  01. 2015.